• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38561

  رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری استان قزوین گفت: فردی که می‌خواهد رئیس جمهور آینده کشور شود باید برنامه و تیم قوی داشته باشد نه اینکه به او برنامه دهند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، محمود انصاریان امروز در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی اظهار داشت: فردی که می خواهد رئیس جمهور آینده کشور شود باید برنامه و تیم قوی داشته باشد نه اینکه به او برنامه دهند.

  وی با اشاره به انتخابات شورای شهر تصریح کرد: افرادی که کاندیدای شورای شهر می شوند باید از عقبه اجتماعی و مقبولیت مردمی برخوردار باشند.

  انصاریان با اشاره به راهبرد شعار امسال افزود: این دوره از انتخابات از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا دشمنان انقلاب به دنبال آسیب زدن به نظام اسلامی هستند.

  رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری استان قزوین عنوان کرد: دشمنان مصمم تر از گذشته به دنبال این هستند تا اثر منفی در انتخابات بگذارند که باید مردم و رسانه ها هوشیار باشند.

  انصاریان با اشاره به نقش رسانه ها در انتخابات بیان داشت: رسانه ها باید مردم را تشویق به حضور در صندوق های رأی کرده و ویژگی های انتخاب فرد اصلح را بیان کنند.

  وی ادامه داد: همچنین مردم نیز با استفاده از معیارهای مناسب، فرد اصلح را انتخاب کنند.

  این مسئول ابراز داشت: اعضای شوراها باید تخصص های گوناگون داشته باشند زیرا آنان مکمل یکدیگر هستند.

  رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری استان قزوین با اشاره به نقص های فرهنگی در استان قزوین تصریح کرد: آثار فعالیت شهرداری و حوزه هنری شهرداری قزوین آن گونه که باید و شاید در سطح شهر چشم گیر نیست و شورای شهر با برنامه ریزی که دارد می تواند به این زمینه حیات ببخشد.

  انصاریان با تأکید بر حضور نیروی حقوقدان در شورای آتی افزود: باید در شورا نیرویی حقوقدان حضور داشته باشد تا مسائل حقوقی را زیر نظر بگیرد.

  وی خاطرنشان کرد: اگر در شورای شهر، اعضا با تخصص های گوناگون حضور داشته باشند، خود عاملی برای پیشرفت شهر در زمینه های گوناگون می شود.

  رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری استان قزوین گفت: اعتقادات اسلامی کاندیداها و اعتقاد آن ها به ولایت فقیه بسیار مهم است که در انتخاب افراد باید به این موضوع توجه کرد.

  استان قزوین انتخابات انقلاب جبهه پیروان خط امام رئیس جمهور رسانه شورای شهر شهرداری نظام اسلامی ولایت فقیه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها