• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38533

  دشمنان نظام در آستانه هر رویداد بزرگی در کشور دست به توطئه‌های مختلفی زده که شایعه پراکنی یکی از پروژه‌های ناکارآمد آنان است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، شایعه پراکنی دشمنان مانع از حضور پرشور و گرم مردم در انتخابات آتی نمی شود.

  دشمنان انقلاب در آستانه هر رویداد مهم و سرونشت سازی در کشور ایران اسلامی، با دسیسه های فراوان از جمله شایعه پراکنی درصدد تضعیف روحیه ملت ایران اسلامی بر می آیند.

  اکنون نیز در آستانه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از آن سوی مرزهای جمهوری اسلامی شایعه های مختلفی در قالب جنگ روانی به گوش می رسد.

  اساس این شایعه ها برپایه دلسرد کردن مردم برای حضوری حداکثری و پرشور در انتخابات آتی ریاست جمهوری است.

  این روش منسوخ در طول ۳۴ سال از عمر بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی از سوی دشمنان انقلاب اجرا شده اما تاکنون نتیجه ای از این رفتار خود نگرفته اند.

  این بار نیز ملت هوشیار ایران اسلامی همانند دیگر رویدادهای انقلاب با حضور حداکثری و پرشور خود اولا سرنوشت خود را تعیین کرده و سپس تمام توطئه های دشمنان را تک به تک خنثی می کنند.

  باید انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری پرشورتر از دیگر دوره های انتخابات در کشور ایران اسلامی برپا شود.

  هواداران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید در گام نخست از تخریب دیگر چهره های کاندیداتوری ریاست جمهوری خودداری کرده و تنها نسبت به معرفی کاندیداهای خود اقدام کنند.

  رعایت تقوا و اخلاق انتخاباتی امری ضروری بوده و همه هواداران نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری باید به این اصول پایبند باشند.

  از هم اکنون موج شدید شایعات دشمنان انقلاب به گوش می رسد که رئیس جمهور آینده ایران مشخص است.

  اینجور شایعات که نشان دهنده برپایی انتخاباتی غیر آزاد در ایران اسلامی است بسیار شرم آور و تهمت بزرگی است.

  البته همه این شایعات ترفندی برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات آتی و از توطئه های غرب است.

  اخلاق انتخابات انتخابات آتی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری انتخابات یازدهمین دوره ریاست ایران ایران اسلامی جمهوری اسلامی رئیس جمهور نظام مقدس جمهوری اسلامی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها