در جمع خبرنگاران مطرح شد

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38455

  فرمانده کل ارتش گفت: آمادگی رزمی با سلاح‌های جدید ایجاد نمی‌شود و آمریکا توان اعمال جسارتی حتی با سلاح‌های جدید علیه ایران ندارد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، امیر سرلشکر عطا ء الله صالحی فرمانده کل ارتش در حاشیه رژه ۲۹ فروردین در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه غربی ها اعلام می کنند گزینه نظامی در مقابل ایران روی میز است، گفت: ما روی حرف هایی که گفته می شود حساب نمی کنیم و فکر می کنیم آنها به شکل کلیشه ای باید این موضوع را مطرح کنند و خوراک رسانه های خودشان است و نه تهدیدی است و نه مصرفی دارد.

  فرمانده کل ارتش تاکید کرد: البته نمی خواهیم بگوییم دشمن توان نظامی ندارد اما داشتن توان با اعمال اراده توان فرق می کند.

  صالحی در خصوص نصب توپ های لیزری بر روی شناورهای آمریکایی در آب های جنوبی، اظهار داشت: آمادگی رزمی با سلاح ایجاد نمی شود آنها از قبل هم سلاح های گوناگون از جمله سلاح اتمی داشته اند اما توان اعمال جسارتی حتی با سلاح های جدید علیه جمهوری اسلامی ندارند.

  فرمانده کل ارتش با بیان اینکه دشمنان جمهوری اسلامی ایران به طور مشخص آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند در خصوص تهدیدات آنها علیه ایران گفت: اگر بخواهند دست به حماقت بزنند و تهدید خود را علیه ایران عملی بکنند ما در پاسخ به آنها درنگ نخواهیم کرد.

  صالحی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه برخی مقامات رژیم صهیونیستی گفته اند، اسرائیل ممکن است به تنهایی به ایران حمله بکند، اظهار داشت: ما هم همین حرف را می زنیم و می گوییم ارتش جمهوری اسلامی ایران آماده است تا به تنهایی در مقابل رژیم صهیونیستی بایستد.

  آمریکا و رژیم صهیونیستی ارتش جمهوری اسلامی ایران ایران جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران خوراک رژیم صهیونیستی رسانه سلاح صالحی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها