• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38426

  رییس دفتر رییس جمهور در پیامی به مناسبت فرارسیدن ۲۹ فروردین، تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران، کانون سلحشوری است که توانست دوشادوش دیگر رزمندگان و مجاهدان دلیر این مرز و بوم، با حرکت‌های توفنده و هوشمندانه خود اهداف شوم نیروهای متجاوز و نظام جهانی سلطه را ناکام بگذارد.

  به گزارش پارس به نقل ازایسنا، متن این پیام به شرح ذیل است:

  ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از گرانبهاترین مواریث بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) است.

  این روز مبارک، یادآور رشادت ها و حماسه آفرینی های دلاور مردانی است که با توکل به خداوند و الهام از مکتب سیدالشهدا (ع) شجاعانه و با ایثار و گذشت، جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا از کیان این نظام دفاع کنند.

  ارتش جمهوری اسلامی ایران، این کانون سلحشوری که توانست دوشادوش دیگر رزمندگان و مجاهدان دلیر این مرز و بوم، با حرکت های توفنده و هوشمندانه خود اهداف شوم نیروهای متجاوز و نظام جهانی سلطه را ناکام بگذارد، اکنون به فضل خدا پس از گذر از حماسه سرنوشت ساز دوران دفاع مقدس، همچون ستاره ای تابناک بر تارک آسمان این سرزمین الهی می درخشد و استوارتر از همیشه، آماده دفاع از تمامیت ارضی کشور است.

  اینجانب با گرامیداشت این روز باشکوه، مراتب تهنیت و تبریک خود را به همه نیروهای غیور ارتش جمهوری اسلامی ابراز داشته و از پیشگاه خداوند بزرگ توفیق پایداری این حماسه آفرینان را در انجام رسالت پاسداری از استقلال و امنیت ایران اسلامی مسئلت دارم.

  دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

  ارتش جمهوری اسلامی ایران استقلال ایران اسلامی جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی دوران دفاع مقدس رییس جمهور رییس جمهوری اسلامی ایران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفتر
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها