کاندیداهای اصولگرا متحد شوند

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38267

  رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: دکتر ولایتی در طول ۳۴ سال امتحان خود را به خوبی پس داده و نیاز به تبلیغات ندارد، من نمی‌خواهم که برای شما تبلیغ کنم بلکه تقاضای من این است که برخی افراد به اسم اصولگرایی برای‌تان کارشکنی نکنند.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، آیت الله العظمی حسین مظاهری در دیدار علی اکبر ولایتی اظهار کرد: تقاضایی که از کاندیداهای اصولگرایان دارم این است که متحد شوند و گرنه شکست می خورند که این وحدت باید پیش از آغاز ثبت نام رسمی کاندیداها شکل بگیرد.

  وی افزود: آقای ولایتی چهره شناخته شده ای هستند و نقطه ضعفی هم ندارد بنابراین ایشان نیازی به تبلیغات ندارد.

  رئیس حوزه علمیه اصفهان تأکید کرد: معنای اصولگرایی این است که همه برای یک هدف واحد و یک نفر متحد شویم در حالی که اکنون تعداد زیادی کاندیداها را در صف اصولگرایان شاهد هستیم.

  * از رفتارهای انتخاباتی اصولگراها می ترسم

  وی تصریح کرد: من از برخی رفتارهای انتخاباتی اصولگراها می ترسم چرا که برخی برای خواسته های نفسانی و برخی با نیت قربةالی الله جلو آمدند در حالی که باید با هم متحد شوند تا به نتیجه مطلوب مردم و نظام برسیم.

  آیت الله مظاهری تأکید کرد: توصیه همیشگی من به کاندیداها این است که به جای آنکه دیگران را تخریب کنید تنها درباره خودتان و توانایی های خود سخن بگویید.

  وی ادامه داد: رئیس جمهوری باید انتخاب شود که همه مردم حرفش را قبول داشته باشد و توانایی مدیریت مشکلات کشور را داشته باشد.

  وی تأکید کرد: رئیس جمهور آینده کشور باید قابل انعطاف و قبول باشد تا به مرور زمان مشکلات کشور را از پیش پا بردارد.

  رئیس حوزه علمیه اصفهان اظهار کرد: ما در طول ۳۴ سال گذشته کودتاهای بسیاری را پشت سر گذاشته ایم و به قول امام خمینی (ره) مستکبرانی همچون آمریکا هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

  وی اضافه کرد: اکنون تنها باید تمرکز خود را بر انتخاب یک نفر از میان اصولگرایان متمرکز کنیم تا خداوند نیز در این راه به ما کمک کند.

  آیت الله العظمی اصفهان اصولگرایان امام خمینی تبلیغات حوزه علمیه رئیس جمهور علی اکبر ولایتی مشکلات ولایتی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها