• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38110

  دبیرکل آبادگران جوان با بیان اینکه هر فهرست انتخاباتی که چمران محوریت آن باشد نام من نیز در آن لیست قرار خواهد داشت گفت: اولویت جمعیت آبادگران برای انتخابات ریاست جمهوری چمران است.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، حسن بیادی در حاشیه ثبت نام برای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران در فرمانداری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار مهر که آیا شما رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری چمران شده اید گفت: متحیرم و نمی دانم چه کسی این حرف را زده است اما تکذیب هم نمی کنم و به روایتی حرف نمی زنم.

  وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری که پرسید آیا نامتان در فهرست آبادگران خواهد بود یا آبادانی پیشرفت گفت: هر فهرستی که چمران محور آن باشد و از آنجا که فهرست انتخابات ائتلافات آبادگران محوریتش با چمران است بنابراین ۱۰۰ درصد نامم در آن ائتلاف خواهد بود.

  وی همچنین در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر که پرسید پیش از این سخنگوی آبادگران از حمایت این حزب از کاندیداتوری هاشمی خبر داده بود گفت: نه این طور نیست ما گفته ایم که هاشمی هم یکی از ظرفیت ها است اما هنوز اولویت بندی نکرده ایم.

  عضو فعلی شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: اولویت ما چمران است.

  وی همچنین در مورد ائتلاف سه گانه گفت: این ائتلاف، ائتلاف دو منهای یک است! ائتلاف یعنی یکی شدن اما ائتلاف سه گانه به نتیجه نرسیده است.

  ائتلاف سه گانه انتخابات انتخابات ریاست جمهوری حسن بیادی شورای شهر تهران چمران تکذیب آبادگران متحیرم بیادی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها