• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38105

  وزیر دفاع آمریکا در سفر به سرزمین های اشغالی خبر کمک ۴۰۰ میلیون دلاری کشورش برای توسعه سامانه موشکی گنبد آهنین رژیم صهیونیستی را اعلام خواهد کرد.

  به گزارش پارس ، مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، با وجود کاهش بودجه آمریکا، قرار است که چاک هیگل در سفر هفته آتی خود به سرزمین های اشغالی از سرمایه گذاری ۲۲۰ میلیون دلاری ایالات متحده در سامانه موشکی گنبد آهنین در سال ۲۰۱۴ و سرمایه گذاری ۱۷۶ میلیون دلاری در سال ۲۰۱۵ خبر دهد.

  این اولین سفر هیگل به سرزمین های اشغالی از زمان تصدی پست وزارت دفاع آمریکا است.

  وزیر دفاع آمریکا روز ۵ مارس در دیدار با" ایهود باراک" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که واشنگتن همچنان به سرمایه گذاری خود در سامانه موشکی گنبد آهنین ادامه می دهد.

  رژیم صهیونیستی که در جریان جنگ هشت روزه با نوار غزه حتی با استفاده از سامانه موشکی گنبد آهنین از تیررس موشکهای مقاومت فلسطین در امان نمانده بود، این سامانه را برای تامین امنیت رژیم صهیونیستی بسیار مهم دانسته است.

  رژیم صهیونیستی مدعی شده است با هدف تامین امنیت باراک اوباما در برابر حملات موشکی احتمالی از جانب سوریه و همچنین افراد مسلح در صحرای سینا و موشک های زمین به زمینِ حامل کلاهک های شیمیایی عناصر القاعده، سامانه موشکی گنبد آهنین را در فرودگاه اللد مستقر خواهد کرد.

  القاعده جنگ رژیم صهیونیستی زمین سرزمین های اشغالی سرمایه گذاری غزه فرودگاه وزارت دفاع وزیر دفاع
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها