نایب رئیس مجلس:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38053

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت روز ارتش، گفت: ارتش جمهوری اسلامی از آغاز انقلاب به عنوان بازوی پرقدرت نظام در تمام عرصه ها حضور یافت و نقش آفرینی کرد و پناهگاه ملت ایران گشت.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، در ابتدای جلسه روز چهارشنبه محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک روز ارتش گفت: روز ۲۹ فروردین به دستور امام (ره) به نام روز ارتش نامگذاری شد یادآور ظرفیت علمی و توان نظامی و پیوند ناگسستنی نیروهای مسلح با اسلام و آرمان های امام است.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: بر هیچ هوشمندی پوشیده نیست که ارتش با دریافت پیام رهبر کبیر انقلاب در کنار ملت انقلابی قرار گرفت و بستر سقوط رژیم را فراهم آورد.

  وی ادامه داد: وابستگان بیگانه که در ارتش حضور داشتند در برابر امام شکست خوردند و ارتش از آغاز انقلاب به عنوان بازوی پرقدرت نظام در تمام عرصه ها حضور یافت و نقش آفرید.

  ابوترابی فرد، تصریح کرد: ارتش به معنای واقعی کلمه سخن حضرت علی (ع) در فضای سیاسی و نظامی عینیت بخشید و پناهگاه ملت ایران برای ارتقاء امنیت و قدرت کشور گشت و مایه سربلندی امام و رهبر معظم شد.

  نایب رئیس مجلس با گرامیداشت روز ارتش ادامه داد: پیروزی های متعدد ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در طول ۳۳ سال گذشته را به آنها تبریک عرض می کنیم و برای شهدای عالیقدر ارتش از خداوند علو درجات را آرزو دارم.

  ابوترابی فرد ضمن گرامیداشت یاد ۳۷ هموطن که در حادثه زلزله بوشهر به دیار باقی شتافتند گفت: برای ۹۰۰ نفر از مجروحان این حادثه آرزوی بهبودی می کنیم. رئیس مجلس شورای اسلامی امروز با سفر به استان بوشهر در کنار خانواده های مجروحین و آسیب دیدگان از زلزله حضور یافت.

  وی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اختصاص چند روز از حقوق خود به یاری هموطنان بوشهری شتافتند.

  وی همچنین برای شهروندی که در زلزله سراوان جان خود را از دست داده آرزوی علو درجات و برای مجروحان این حادثه آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

  انقلاب جمهوری اسلامی حضرت علی خانواده رئیس مجلس رئیس مجلس شورای اسلامی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ملت ایران نیروهای مسلح نیروی انتظامی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها