یک عضو جبهه پایداری:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38045

  یک عضو جبهه پایداری، رقابت در انتخابات آینده را رقابت درون جناحی بین اصولگرایان دانست و گفت: نظر مردم با همه کاستی‌ها و برخی مشکلات معطوف و همراه با گفتمان اصولگرایی است.

  به گزارش پارس ، محمدجواد ابطحی در گفت وگو با ایسنا، ابراز عقیده کرد: اقبال عمومی با اصلاح طلبان نیست به همین دلیل ضرر چندانی از سوی این جناح متوجه اصولگرایان نخواهد بود.

  وی در ادامه با اشاره به ترکیب ائتلاف ۱+۲ بین ولایتی، حدادعادل و قالیباف گفت: فکر نمی کنم این ائتلاف ادامه پیدا کند و معتقدم قالیباف برای کاندیداتوری کوتاه نخواهد آمد.

  این عضو جبهه پایداری اضافه کرد: از تشکیل سازوکار ۸+۷ در انتخابات مجلس نهم این پیش بینی را می کردیم که قرار دادن قالیباف به عنوان یکی از اضلاع این سازوکار، برای انتخابات ریاست جمهوری است.

  این فعال سیاسی با بیان اینکه" موتلفه اسلامی و در مجموع جبهه پیروان خط امام و رهبری بر روی کاندیداتوری ولایتی یا حداد عادل به اجماع خواهند رسید" ، به راهبرد جبهه پایداری اشاره کرد و افزود: راهبرد جبهه پایداری متکی بر گفتمان امام و رهبری است. جبهه پایداری حرکت در مسیر عقلانیت، عدالت و معنویت در پرتو ولایت را دنبال می کند.

  این عضو جبهه پایداری درباره حضور جریان وابسته به دولت در انتخابات نیز گفت: برخی افراد نزدیک به دولت در تلاش هستند تا گزینه ای معرفی کنند که بتوانند برنامه و فعالیت های ناتمام خود را در این هشت سال به پایان برسانند. رویکرد و گفتمان این جریان عمل گرایی است. گفتمان جدید دولت همان گفتمان اصولگرایی و هدفش به اتمام رساندن فعالیت و برنامه های نیمه تمام این دولت است؛ البته این بستگی به گزینه ای که می خواهند مطرح کنند دارد که چه اندازه تاثیرگذار خواهد بود.

  اصلاح طلبان اصولگرایان امام و رهبری انتخابات انتخابات ریاست جمهوری جبهه پایداری جبهه پیروان خط امام رقابت مجلس نهم مشکلات
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها