• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38035

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از مجموعه سپاه پاسداران به ویژه سپاه انصارالمهدی که در ارتقاء امنیت مسئولین کشور نقش بسزایی دارند تشکر کرد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، جلسه علنی روز چهارشنبه دقایقی قبل به ریاست ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

  ابوترابی در خصوص علت تاخیر در آغاز جلسه علنی گفت: سردار خوشنواز فرمانده سپاه انصارالمهدی در جلسه غیر علنی گزارشی از فعالیت های سپاه انصارالمهدی ارائه دادند.

  نماینده تهران در مجلس افزود: ضمن تشکر و تقدیر از مجموعه سپاه پاسداران به ویژه سپاه انصار در ارتقاء امنیت مسئولین کشور به طور ویژه از فرماندهی حفاظت مجلس که زحمات فراوان و طاقت فرسایی را برای ارتقاء و حفظ جایگاه نهاد قانونگذاری متحمل می شوند تشکر می کنم.

  وی ادامه داد: تشکر از حفاظت مجلس را مقدمه ای برای تشکر از سپاه انصارالمهدی در برگزاری اجلاس سران عدم تعهد در تهران قرار می دهم.

  بر اساس این گزارش، سردار خوشنواز فرمانده سپاه انصار المهدی است که حفاظت از شخصیت ها و نهادهای سیاسی شامل مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام، قوه قضائیه و قوه مجریه، روسای قوا، وزرا و اجلاس بین المللی را بر عهده دارد.

  جلسه علنی رئیس مجلس شورای اسلامی سپاه پاسداران قوه قضائیه مجلس شورای اسلامی مجمع تشخیص مصلحت نظام مجلس فرمانده سپاه حفاظت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها