• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37936

  کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در سخنرانی امروز خود در دانشگاه صنعتی قم گفت: برای سرمایه‌گذار‌ها فرش قرمز پهن خواهم کرد. ما باید سرمایه‌ها را به بخش تولید منتقل کنیم.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، محمد سعیدی کیا کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری و وزیر اسبق راه و شهرسازی امروز در جمع دانشجویان دانشگاه صنعتی قم به سخنرانی پرداخت.

  وی در سخنان خود با اشاره به مباحث انتخاباتی خاطرنشان کرد: یارانه های نقدی را فقط به قشر ضعیف و ناتوان پرداخت خواهند کرد. قشری که در دو دهک پایین قرار دارد و امکان فعالیت و کار برای آنان وجود ندارد.

  سعیدی کیا افزود: نظام سلامت نیز نیازمند تحولی عظیم است و همه باید برای بهبود آن تلاش کنیم. همچنین باید برای سرمایه گذار ها فرش قرمز پهن کنیم و سرمایه ها را به بخش تولید انتقال دهیم.

  کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری همچنین در نشست خبری امروز خود در استان قم تصریح کرد: به هیچ وجه حاضر به همکاری و ائتلاف با دولت دهم نیستم.

  وی افزود: به لطف خدا از نظر توان بدنی کاملا سالم هستم و با توانی جهادی وارد میدان شده ام و به امید خدا تا آخر با قوت خواهم ماند.

  محمد سعیدی کیا همچنین صبح امروز در دیداری که با دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان داشت گفت: خواهان همکاری سازنده با جهان با حفظ عزت و حکمت هستم. ما باید بدانیم که همه دنیا محدود به آمریکا نیست و بسیاری کشورها علاقمند به ارتباط اقتصادی با ایران هستند.

  استان قم انتخابات ریاست جمهوری ایران دانشگاه علوم پزشکی دولت دهم سرمایه فرش قم محمد سعیدی کیا یارانه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها