• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37932

  هوشنگ امیراحمدی که به دلال رابطه با آمریکا شهره است، چند روز پیش مجدداً وارد ایران شده است.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، هوشنگ امیراحمدی که اواخر سال گذشته اعلام کرده بود در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ قصد کاندیداتوری دارد، درصدد است طی روزهای آتی با برخی شخصیت های سیاسی و همچنین برخی تشکل های با رویکرد اصلاح طلبی و همچنین برخی چهره های انحرافی دیدار کند.

  هوشنگ امیراحمدی قصد دارد در مدت حضور خود در ایران با برخی اساتید و نخبگان متمایل به غرب جلساتی داشته باشد.

  بکارگیری برخی رسانه ها از جمله سایت های خبری به منظور گفتگو با وی و انتشار سخنان ساختارشکن وی نیز از جمله برنامه های هوشنگ امیراحمدی طی روزهای آتی خواهد بود.

  برخی کارشناسان از هوشنگ امیراحمدی که گفته می شود با اسفندیار رحیم مشایی ارتباطات خوبی دارد، به عنوان رابط بین جریان فتنه و جریان انحرافی یاد می کنند.

  طی سال های اخیر، برخی رسانه ها از جمله کیهان اخباری را از دیدارهای اسفندیار رحیم مشایی با هوشنگ امیراحمدی منتشر کرده اند.

  پس از انتشار یکی از این اخبار در روزنامه کیهان، مشایی ضمن شکایت از این روزنامه، تأکید کرد که اگر کیهان به خاطر این خبر محکوم نشود، مسلمان نیست. دادگاه در نهایت روزنامه کیهان را از شکایت اسفندیار رحیم مشایی تبرئه کرد.

  در خبری که روزنامه واشنگتن پست از قصد امیراحمدی برای کاندیداتوری منتشر کرده بود، اینگونه آمده است که" امیراحمدی مطمئن است که تایید صلاحیت می شود! "

  روزنامه کیهان در اخباری که راجع به هوشنگ امیراحمدی منتشر کرده، تأکید کرده است که هوشنگ وی از عوامل شناخته شده سازمان اطلاعات و امنیت آمریکا- CIA- و از ضد انقلابیون تابلودار ساکن آمریکاست.

  امیر احمدی در سال ۸۹ با دعوت مستقیم مشائی و شورای ایرانیان خارج از کشور به همایش پر حاشیه" ایرانیان خارج از کشور" دعوت شده بود.

  وی همچنین در پروژه های مشترکی از جمله ساخت و ساز در کیش با برخی اعضای حلقه موسوم به انحرافی هستند، همکاری کرده است.

  اسفندیار رحیم مشایی انتخابات ریاست جمهوری ایران ایرانیان خارج از کشور جریان انحرافی رسانه روزنامه کیهان ساخت و ساز مسلمان مشایی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها