• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37843

  فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان این که در انتخابات پیش‌رو نباید اشتباه کنیم و باید در پیشگاه خداوند به نقش و وظیفه خود عمل کنیم، اظهار کرد: مردم زیاد توجه‌ای به جریانات سیاسی ندارند و در خدمت و گوش به فرمان ولایت و رهبری هستند و برای مردم ثابت شده که در نظام جمهوری اسلامی اساس ولایت و رهبری است و ما به عنوان پیشکسوتان جنگ با اعتماد کامل تحت ولایت و اطاعت رهبری هستیم و بر این اساس قدرت ایران غیرقابل شکست است.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، سردار" حاج قاسم سلیمانی" در نشست جمعی از پیشکسوتان و یادگاران دوران دفاع مقدس استان کرمان اظهار کرد: اکنون شیعه تبدیل به یک پادگان واحد شده و رهبری واحدی پیدا کرده است و شاید مشکلاتی باشد، اما این موضوع عمومیت ندارد و شیعیان ایران را ام القرا می دانند.

  وی ادامه داد: وضع فعلی کشور با گذشته تاریخ ایران و شیعه فرق جدی و اساسی دارد و اگر به آن توجه نشود و احساس مسئولیت نسبت به آن نشود، مشکلاتی ایجاد می شود.

  فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان این که به برکت انقلاب اسلامی پیوستگی بین شیعیان صورت گرفته است، تصریح کرد: این برکه ها و دریاچه های گسسته به هم پیوند خوردند و شیعه و تشیع در جهان موضوعیت پیدا کرده است.

  سلیمانی با بیان این که در دنیا هیچ کشوری به اندازه ایران مدافع منافع اهل سنت نبوده است، گفت: هیچ کشور عربی جرأت نکرده یک فشنگ به فلسطینی ها بدهد، اما مقام معظم رهبری اعلام کردند از فلسطین حمایت می کنیم.

  فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: در داخل کشور باید توجه به مدیریت و حمایت از مرکزیت نظام اسلامی باشد؛ چراکه قدرت ایران بر بیرون بسیار اثر دارد و موفقیت های صنعتی و تکنولوژی ایران موجب سرافرازی جهان اسلام است و مسلمانان احساس قدرت و قوت می کنند و این روند تداوم دارد.

  استان کرمان انتخابات ایران پیشکسوتان جنگ جهان اسلام سپاه پاسداران شیعیان مسلمانان نظام جمهوری اسلامی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها