• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37708

  متعاقب دو انفجاری که در نزدیکی خط پایان مسابقه ماراتن «بوستون» رخ داد و سه نفر کشته و صدها نفر دیگر زخمی شدند، مأموران پلیس بازرسی از منازل اطراف محل حادثه برای ادامه تحقیقات را آغاز کرد.

  به گزارش پارس ، فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، به دنبال وقوع دو انفجار سهمگین در نزدیکی خط پایان مسابقه ماراتن در « بوستون» و کشته شدن ۳ نفر و زخمی شدن صدها نفر دیگر، پلیس آمریکا به منظور تکمیل تحقیقات خود، به بازرسی از آپارتمانی که در نزدیکی محل حادثه بود، پرداخت.

  پلیس ایالت « ماساچوست» تأیید کرد که حکم بازرسی از آپارتمان اطراف محل حادثه را دریافت کرده است و پس از بررسی کامل این آپارتمان، جزئیات بیشتری منتشر خواهد کرد.

  آخرین اخبار رسیده از انفجارهای بوستون حاکی از آن است که حال ۱۷ نفر از مجروحان بسیار وخیم اعلام شده است و قرار است امشب مراسم عزاداری و دعا برای قربانیان این حادثه برگزار شود.

  بر اساس گزارش روزنامه آمریکایی « یو اس ای تودی» ، انفجارهای بوستون دور جدیدی از نگرانی های امنیتی را در سراسر بوستون به همراه داشت و این سؤال ها را در ذهن بسیاری به وجود آورده که هر اندازه هم که امنیت یک منطقه تأمین شود، باز از وقوع چنین رخدادهایی نمی توان جلوگیری کرد.

  ذهن عزاداری محل پلیس آغاز حادثه نزدیکی بازرسی بوستون ازخانه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها