• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37622

  رژیم های عربستان و قطر کمک های چند ده میلیون دلاری در اختیار گروه های مخالف ایران از جمله سازمان تروریستی منافقین قرار داده اند.

  به گزارش پارس به نقل از کیهان، پایگاه خبری نهرین نت با انتشار این خبر نوشت: افسران سازمان های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و فرانسه کارشناس امور ایران، اتاق عملیاتی با مشارکت کادر برخی گروه های ضدایرانی با هدف اجرای فعالیت های در جهت بی ثباتی و ناامنی در ایران و اختلال در انتخابات، تشکیل دادند.
  براساس این گزارش افسران سازمان اطلاعات آمریکا با نظارت « جان سانو» افسر اطلاعات و مدیر عملیات محرمانه توانستند مبلغ ۴۵ میلیون دلار را از کشورهای عربستان، قطر و امارات با هدف پوشش فعالیت ها و اقدامات تبلیغاتی، سیاسی و امنیتی علیه ایران جمع آوری کنند و در خدمت مخالفان قرار دهند.
  این برنامه شامل فعالیت های رسانه ای و سیاسی برای اجرای عملیات خرابکارانه و ترور شخصیت ها می باشد.
  نهرین نت اعلام کرد: محور فعالیت اتاق عملیات به توصیه و سفارش افسران اطلاعاتی ویژه امور ایران، حمله تبلیغاتی علیه انتخابات و ایجاد احساس منفی در نزد ایرانی ها و القای تقلب می باشد آنان همچنین راهنمایی هایی به رسانه های جمعی غربی و به خصوص رادیو و تلویزیون بی بی سی و صدای آمریکا کرده و به دیگر کانال های عربی وابسته به سازمان اطلاعات عربستان مانند شبکه العربیه و الجزیره و شبکه الشرقیه نیز برای انجام حملات رسانه ای و ایجاد تردید نسبت به صحت انتخابات ریاست جمهوری آینده در ایران و تردید نسبت به سالم بودن آن سفارش کرده اند.
  اخیرا طیفی از سلطنت طلبان به کمک بودجه عربستان و مشورت اطلاعاتی انگلیسی ها، شبکه تلویزیونی موسوم به ایران فردا را در لندن راه اندازی کردند. پیش از آن و در سطوح مختلف، برخی عناصر مسئله دار نظیر مهاجرانی و نوری زاده و « محمد-خ» را در مقاطع مختلف از جمله قبل و بعد از فتنه و آشوب سال ۸۸ به بازی گرفتند و این عده ملاقات هایی با مقامات سعودی در ریاض و برخی پایتخت های اروپایی داشته اند.

  انتخابات ریاست جمهوری آینده ایران بودجه بی بی سی پوشش دلار رادیو و تلویزیون عربستان فتنه قطر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها