• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37618

  ارگان گروهک ملی-مذهبی در پاریس اعلام کرد دعوت از خاتمی برای نامزدی انتخابات، نشان دادن سراب است و پس از مدتی اپوزیسیون را ناامیدتر از گذشته خواهد کرد.

  به گزارش پارس به نقل از کیهان، سایت این گروهک که توسط شماری از اعضای فراری آن به پاریس اداره می شود، در تحلیلی نوشت: زمزمه آمدن یا نیامدن خاتمی، ساختن ساختمان یک سراب است. مردی بر لب دریا نشسته بود، ظرفی پر از ماست را با شتاب در آب دریا می آمیخت یکی گفت: چه می کنی؟ گفت دوغ می سازم. گفت یک دریا آب و یک ظرف ماست! ؟ مگر شدنیست؟ مرد نگاهی پر تامل کرد و گفت می دانم که نمی شود اما اگر بشود چه می شود. ماجرای ما و خاتمی نیز چنین است. آرزوست که نامزد شود و پایداری کند و مطالبات گذشته از جمله آزادی افراد زندانی را بخواهد اما اینها فقط آرزوست و شدنی نخواهد بود.
  سایت ملی-مذهبی می افزاید: تاریخ آقای خاتمی نشان داده که او مرد لحظه های سخت نیست. او از لحاظ شخصیتی اهل مقاومت و مداومت نیست. مخصوصا وقتی که مواجه با حریفی قدر قدرت باشد. اپوزیسیون باید متوجه این نکته باشد که در عین تبیین استراتژی، موجب ناامیدی هر چه عمیق تر هواداران خود نشود. وقتی همه امید را پشت خاتمی بسیج کنیم و او نیز عقب بکشد آن وقت افرادی می مانند خسته و این بار ناامیدتر.
  در پایان این مطلب آمده است: نه خاتمی می تواند پا به عرصه بگذارد و نه هاشمی. کنش منتهی به شکست تقدیر آنهاست.

   

  انتخابات بسیج خاتمی آینده مذهبی دادن دریا سراب نگری ناامیدتر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها