نتانیاهو:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 37616

  نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سالگرد تاسیس این رژیم گفت خطراتی به مراتب بزرگ تر از گذشته، اسرائیل را تهدید می کند.

  به گزارش پارس به نقل از کیهان، نتانیاهو در آستانه شصت و پنجمین سالروز آغاز اشغال فلسطین گفته است: از زمان تأسیس اسرائیل در سال ۱۹۴۸ ما با خطرات و جنگ هایی روبه رو بوده ایم اما ابعاد و اهمیت خطرات برای موجودیت این کشور در مقطع زمانی کنونی، جدی تر از گذشته است و خطراتی بزرگ تر از قبل در کمین موجودیت اسرائیل می باشد.
  رژیم صهیونیستی پس از عقب نشینی فضاحت بار از جنوب لبنان و باریکه غزه در سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۵ میلادی، سه شکست بزرگ را در جریان جنگ های ۳۳ روزه، ۲۲روزه و ۸ روزه متحمل شد و اکنون با بحران چند لایه امنیتی، سیاسی و اقتصادی روبرو است و پنجه نرم می کند. آخرین گزارش ۱۶ نهاد اطلاعاتی آمریکا که بخش هایی از آن شهریورماه سال گذشته توسط فارین پالیسی منتشر شد، از خاورمیانه بدون اسرائیل در آینده خبر داده و تصریح کرده که وجود اسرائیل مناسبات آمریکا با ۵۶ کشور اسلامی و یک و میلیارد و دویست میلیون نفر مسلمان را تحت الشعاع خود قرار داده است. این گزارش اسرائیل را برای منافع ملی آمریکا زیانبار ارزیابی کرده است.
  به دنبال تکرار تهدیدهای گزاف سران رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران، رهبرمعظم انقلاب ضمن بیانات صریح در مشهدمقدس، از رژیم صهیونیستی به عنوان دشمن کوچک که به چشم نمی آید یاد کرده و فرمودند اگر غلطی از این رژیم سر بزند، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم.

   

  انقلاب تل آویو و حیفا جمهوری اسلامی ایران خاک رژیم صهیونیستی سیاسی و اقتصادی عقب نشینی غزه لبنان مسلمان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها