• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37575

  منابع خبری از حمله اسلام‌ستیزان به مسجد کولومیه در حومه پاریس خبر دادند که روز یکشنبه با کشیدن نمادهای نفرت‌آمیز و نامربوط از جمله صلیب شکسته و نشان‌ حزب نازی آلمان بر روی دیوار مسجد، قصد اهانت به ساحت مقدس این مکان مذهبی را داشتند.

  به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران، اسلام ستیزان با کشیدن نمادهای نفرت آمیز و نامربوط از جمله صلیب شکسته و نشان حزب نازی آلمان بر روی دیوار مسجد، قصد اهانت به ساحت مقدس این مکان مذهبی را داشتند.

  با افزایش موج گرایش به اسلام در فرانسه، آمار حملات اسلام ستیزانه در این کشور نیز طی سال های اخیر رو به افزایش است و منابع خبری از ثبت ۲۰۱ اقدام اسلام ستیزانه طی سال ۲۰۱۲ خبر داده اند که نسبت به سال ۲۰۱۱،۲۸ درصد افزایش داشته است.

  در آخرین اقدام تروریستی، مسجد منطقه کولمیه یازدهمین مسجدی است که از آغاز سال ۲۰۱۳ مورد حمله اسلام ستیزان قرار گرفته است.

  بر این اساس، منابع خبری از حمله اسلام ستیزان به مسجد کولومیه در حومه پاریس خبر دادند که روز یکشنبه با کشیدن نمادهای نفرت آمیز و نامربوط از جمله صلیب شکسته و نشان حزب نازی آلمان بر روی دیوار مسجد، قصد اهانت به ساحت مقدس این مکان مذهبی را داشتند.

  جمعی از گروهها و نهادهای اسلامی با محکومیت این حمله تاکید کرده اند تا زمانی که این افراد به مجازات اعمال خود نرسند، حملات آنان همچنان ادامه خواهد داشت.

  بر اساس اعلام شهرداری این منطقه، مسجد منطقه کولمیه در حال ساخت بوده و قرار بوده است طی چند ماه آینده به بهره برداری برسد.

  آلمان شهرداری فرانسه مسجد اسلام عکس حمله مساجد ستیزان نژادپرستان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها