• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37478

  رسانه های جهان عرب هر روز ایده های انتقادی خود درباره مسائل مختلف داخلی، منطقه ای و بین المللی را در قالب کاریکاتور بیان می کنند که به برخی از این کاریکاتورها اشاره می شود.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، در کاریکاتورهای امروز تعلیق روند آشتی ملی فلسطین و ادامه نقض آشکار حقوق بشر توسط رژیم صهیونیستی با حمایتهای آمریکا بیشترین توجه رسانه های جهان عرب را به خود اختصاص داده است.

  حقوق بشر آمریکایی!

  روزنامه الدستور اردن امروز در کاریکاتوری به ادامه نقض آشکار حقوق بشر توسط رژیم صهیونیستی با حمایتهای آمریکا اشاره دارد. این در حالی است که واشنگتن علاوه بر حمایتهای خود طی سالهای اخیر از محکومیت این رژیم در مجامع بین المللی نیز جلوگیری می کند.

  فرآیند تصمیم گیری ابومازن!

  روزنامه الاتحاد امارات امروز در کاریکاتوری، دنباله روی ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از آمریکا و رژیم صهیونیستی را اصلی ترین عامل تعلیق روند آشتی ملی فلسطین دانسته است.

  به زودی در جهان عرب!

  روزنامه الحیات چاپ لندن امروز در کاریکاتوری به از بین رفتن آزادیهای مدنی در کشورهای عربی اشاره دارد که حتی برای ابراز خوشحالی خود مجبور به پنهان کاری می شوند.

  بهار عربی؛ بدون شرح!

  الشرق الاوسط

  آمریکا و رژیم صهیونیستی جهان عرب حقوق بشر رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین رژیم صهیونیستی رسانه کاریکاتور کشورهای عربی لندن واشنگتن
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها