• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37456

  جمعی از جوانان اصلاح‌طلب از ۳۰ استان کشور با صدور بیانیه‌ای، ضمن اعلام حمایت از کاندیداتوری سیدمحمد خاتمی در انتخابات، نسبت به راه‌اندازی ستادهای انتخاباتی وی اعلام آمادگی کردند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، در بخش هایی از این بیانیه آمده است: در آستانه یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، کسانی که دلبسته هم میهنان خود، سرنوشت کشور، آرمان های انقلاب اسلامی و نظام برآمده از ایثارگری های فراوان هستند، در تکاپویی تازه برای سپردن امور اجرایی کشور به دستانی پاک و با کفایت برای اجرای بدون تنازل قانون اساسی هستند.

  در بخشی از این بیانیه با انتقاد به برخی ضعف های فعلی تصریح شده است: با همه شیرینی و تلخی هایش، گذشته باید چراغ راه آینده باشد. انتخابات خرداد ۱۳۹۲ بهترین موعد برای ساختن فردا و همدلی و همکاری ملی برای بهبود اوضاع کشور است.

  این بیانیه می افزاید: کیست که نداند، حل اختلاف ها و سپردن تعیین تکلیف آن ها به انتخابات و صندوق رای می تواند ما را در برابر زیاده خواهی دشمنان، نه واکنشگر که کنشگرانی فعال سازد و جایگاه رفیع کشورمان را در جهان بازیابی کند؟

  این جوانان اصلاح طلب در ادامه یادآور شدند: این آرزو، خوشبختانه در نوروز امسال با بیانات مقام معظم رهبری، به « امیدی نزدیک» بدل شد. انتخابات را « مظهر اراده ملی» دانستن، امتداد راه تابناک میزان دانستن رای ملت است و چه خوب که این بیان ارزشمند توسط شخص ایشان تبیین و به معنای حضور همه سلایق در انتخابات تفسیر شد تا راه بر انحصارطلبان بهانه جو بسته شود و نگاه ها به انتخابات ۹۲ برای بدل شدن به « جشنواره جمهوریت نظام» امیدوارانه تر گردد.

  در پایان این بیانیه تصریح شده است: بر اساس این تحلیل و بر مبنای ادای تکلیف امر به معروف و نهی از منکر و ایفای نقش در تعیین سرنوشت کشور، و با این اعتقاد که مسیر اداره کشور نیاز به تغییراتی دارد، اینجانبان با تاکید بر حق آحاد ملت و همه سلایق پذیرنده قانون برای داشتن کاندیدا در انتخابات مختلف، ضمن اعلام آمادگی برای راه اندازی ستادهای انتخاباتی نماد و سمبل جریان اصلاح طلبی جناب آقای سید محمد خاتمی، ایشان را کاندیدای خود برای انتخابات آتی ریاست جمهوری معرفی کرده و امیدواریم با بهره گیری از این چهره معتدل و مصلح، بار دیگر امیدها برای فردایی بهتر در دل های مان جوانه بزند.

  آرمان های انقلاب اسلامی استان کشور امر به معروف و نهی از منکر انتخابات انتخابات آتی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری سید محمد خاتمی صدور بیانیه ای قانون اساسی نوروز
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها