• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37446

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز ۲۶ اسفند ۹۱ در دیدار جمعی از دست اندرکاران سفرها و خدمات نوروزی، ضمن قدردانی فراوان از عواملِ دستگاهها و سازمانهای مختلف دست اندرکار سفرهای نوروزی، تأکید کردند: همه دستگاههای مسئول باید تلاش کنند تا سوانح و حوادث سفرهای نوروزی به حداقل ممکن برسد.

  به گزارش پارس به نقل ازمهر، حضرت آیت الله خامنه ای همچنین از خانواده های عوامل دست اندرکار سفرهای نوروزی که در ایام تعطیلات، شاهد دوری نزدیکان خود هستند تشکر فراوان کردند.

  ایشان در ادامه حوادث سفرهای نوروزی را یکی از دغدغه های نگران کننده در این ایام خواندند و خاطرنشان کردند: تمام دستگاههای مؤثر در سفرها و مسئول حفظ انضباط جاده ای باید تلاش خود را برای به حداقل رساندن این حوادث بکار گیرند.

  پس از این دیدار و پایان سفرهای نوروزی در روز ۱۷ فروردین ماه ۹۲ سازمان میراث فرهنگی از اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در هر یک از ۳۱ استان کشور تقدیر کرد و در یک مراسم ضیافت شام مسئولان و اعضای ستاد تسهیلات سفر را گردهم آورد.

  پس از آن نیز مسئولان این سازمان درصدد برگزاری مراسمی گسترده تر، آن هم با حضور یکصد هزار نفر در ورزشگاه آزادی برآمده اند. در این باره، سرپرست روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی به تازگی در پایگاه خبری این سازمان بیان کرده است: در پی دیدار اعضای ستاد دائمی تسهیلات سفرهای کشور با مقام معظم رهبری در روزهای پایانی سال گذشته و تاکیدات ایشان مبنی بر اینکه مردم عید را به شادی و شیرینی سپری کنند سازمان میراث فرهنگی برنامه ریزی گسترده ای برای تحقق این مهم انجام داد.

  سالومه پوریامین گفته است: به همین منظور و برای تقدیر و ارج نهادن به خدمات و اقدامات ارزنده خانواده بزرگ ستاد دائمی تسهیلات سفرهای کشور و زحمات ارزشمند، موثر و غیر قابل جبران این عزیزان در روزهای آغازین بهار امسال، ۲۹ فروردین مراسم جشنی با حضور یکصد هزار نفر از سراسر کشور و همچنین مقامات و دستگاه های متولی در ستاد تسهیلات سفرهای کشور در استادیوم آزادی با ندای لبیک یا خامنه ای برگزار خواهد شد.

  آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب ایام تعطیلات حضرت آیت الله خامنه ای خانواده ستاد تسهیلات سفر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی سفرهای نوروزی مقام معظم رهبری میراث فرهنگی ورزشگاه آزادی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها