• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 373238

  نماینده مردم دماوند گفت: رفع فقر و بی‌عدالتی در گرو برنامه‌ریزی هدفمند و حل معضلات عمده کشور در گرو رفع بی‌عدالتی است.

  به گزارش پارس نیوز،

  قاسمی میرزایی نیکو نماینده مردم دماوند، فیروزکوه و رودهن پس از ارائه گزارش وزیر کار و رفاه اجتماعی با تشکر از گزارش ربیعی گفت: من از آنچه که در مجموعه شما می‌گذرد به خوبی آگاه هستم، رفع فقر و بی‌عدالتی در گرو برنامه‌ریزی هدفمند است و حل معضلات عمده کشور در گرو رفع بی‌عدالتی است.

  وی با ابزار تأسف از عدم رعایت عدالت در کشور خاطر نشان کرد: تمامی مسئولان از بیکاری و مشکلات جوانان ناله سرمی‌دهند ولی تاکنون نتیجه‌ این سخنان چه شده است؟

  میرزایی با اشاره به 580 هزار میلیارد بدهی دولت بیان کرد: دولت تدبیر و امید بدهی بسیار کلانی که مربوط به امروز و دیروز نیست را به دوش می‌کشد و من به خوبی به تبعات این بدهی در سطح جامعه واقف هستم اما آنچه که سوال است مفقود شدن بودجه 30 سال پروژه‌های عمرانی کشور است که معلوم نیست در کجا قرار دارد.

  نماینده مردم دماوند در ادامه تصریح کرد: ریشه بیکاری چند ساله جوانان، ریشه قاچاق، فساد و بی‌بندوباری در بی‌عدالتی است که مقام معظم رهبری بارها آن را گوشزد نموده‌اند. اگرتمامی بدی‌ها و پلشتی‌ها را در یک اتاق بریزند و درآن را قفل کنند کلید آن دروغ است این عامل اصلی تمامی مشکلات در جامعه ما است بطوری که در همین مجموعه مجلس در زمان شکل‌گیری کمیسیون‌ها هنوز پس از 36 سال قانون‌‌گذاری، سازوکار مناسبی برای عضوگیری کمیسیون‌ها وجود ندارد و مانند عهد قجر پر و خالی می‌شود.

  وی در ادامه گفت: با اینکه من مدرک کارشناسی معماری و سابقه کار در وزارت راه و ناوگان هوایی کشور را دارم از کمیسیون عمران اخراج می‌شوم و دیگران با مدارک حوزوی درآن جای می گیرند.

  میرزایی در پایان با اشاره به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری در ادامه بیان کرد: با توجه به شعار امسال که اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است، اقدام به این معنی است که دست را در دست‌های همدیگر قرار دهیم و عمل به معنای حرکت است. 

   

  نماینده مردم برنامه ریزی بی عدالتی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها