ترقی در گفت و گو با پارس:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 37234

  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به اینکه اصولگرایان می توانند به گزینه واحد برسند گفت: مراجع می توانند عامل اصلی وحدت بین اصولگرایان باشند و رایزنی با ایشان نیز در همین راستا است.

  حمیدرضا ترقی در گفت وگو با خرنگار سیاسی پارس اظهار داشت: در میان کسانی که زیر تابلوی اصولگرایی در جریان انتخابات فعالیت می کنند تنها دو ائتلاف وجود دارد که جبهه پیروان خط امام و رهبری و ائتلاف ۲+۱ است.

  وی ادامه داد: در رابطه با این دو ائتلاف که زیر تابلوی اصولگرایی در حال فعالیت هستند مذاکراتی در حال انجام است تا با محوریت نظرات روحانیت و مراجع تقلید به گزینه ای واحد برای معرفی در انتخابات ریاست جمهوری دست یابیم.

  ترقی خاطرنشان کرد: در مورد سایر افرادی که در جبهه اصولگرایان بوده اما به صورت مستقل حضور دارند هیچ تصمیم گیری انجام نخواهد شد و انتخاب با خود آنها است که بمانند و یا به نفع جبه اصولگرایی کناره گیری کنند.

  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: طبیعی است که مذاکره و گفت وگویی با اصولگرایان مستقل انجام نشده، اما احتمال رسیدن به یک گزینه واحد در انتخابات آتی وجود دارد.

  ترقی درباره حضور لاریجانی در انتخابات آتی، تصریح کرد: هیچ علامتی که نشان دهنده حضور قطعی وی در انتخابات باشد وجود ندارد و در این میان برخی مخالف حضور ایشان هستند و عده ای نیز از طرفداران وی معتقدند لاریجانی باید در انتخابات شرکت کند.

  اصولگرایان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری جبهه پیروان خط امام حزب موتلفه اسلامی مراجع واحد گزینه ترقی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها