سردار یداللهی:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 37131

  یک فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: جهان در ایام انتخابات چشم به ایران می‎دوزند؛ بنابراین تمام نیروهای ارزشی باید به سمت وحدت بروند و روحیه‌ی خدمت‎رسانی را نهادینه کنند، کسانی هم که توان ندارند، کاندیدا نشوند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، منطقه فارس از جهرم، سردار سرتیپ پاسدار لطف‎ الله یداللهی، در یادواره ی ۱۵۵ شهید محله علی پهلوان جهرم، حضور پرشور مردم در انتخابات را برای نظام بسیار مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: همه وظیفه دارند برای حضور گسترده مردم تلاش کرده و در انتخاب فرد اصلح با توجه به کلام رهبری روشنگری کنند.

  وی گفت: دشمن در سال ۸۸ شیرینی حضور حماسی مردم را به تلخی تبدیل کرد به همین خاطر باید در صحنه باشیم و سخنان رهبری در خصوص سال حماسه سیاسی و اقتصادی که مبانی اعتقادی دارد را توسط علما و مسؤولان برای تبیین و در زمینه‎ های مختلف روشنگری شود.

  جانشین فرمانده لشکر المهدی (عج) در دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: امروز با تحولات دنیا، ایران نقطه امید جهان است.

  وی ادامه داد: مقام معظم رهبری امسال را سال حماسه سیاسی و اقتصادی نامیدند، زیرا انتخابات مهم ریاست جمهوری را در پیش داریم و باید یک حضور حماسی، مانند گذشته را شاهد باشیم.

  سردار یداللهی تاکید کرد: همه وظیفه دارند مخلصانه و برای رضای خداوند پای صندوق های رأی حضور پیدا کنند و یک انتخاب درست داشته باشند.

  این فرمانده دوران دفاع مقدس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ایران اسلامی بعد از ژاپن بزرگترین قربانی سلاح های شیمیایی است و به فرموده رهبری انقلاب اصلا در مکتب اسلامی ما سلاح هسته ای وجود ندارد و دشمنان با این تهدیدات توخالی به جایی نمی رسند.

  وی همچنین با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به سیره و زندگی آن حضرت اشاره و اضافه کرد: زندگی و عملکرد حضرت فاطمه (س) شور و احساس نبود بلکه همه آن دوران درخشان، شعور و سراسر درس زندگی برای بشریت بود.

  انتخابات انقلاب ایران ایران اسلامی جهان خدمت رسانی دوران دفاع مقدس سال حماسه سیاسی سلاح های شیمیایی سلاح هسته ای

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها