• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37027

  شعبه آسایش شهربانی ترکیه در دوره جدید اقدامات موثری را در نزدیکی مدارس و خوابگاه های دانش آموزان و یا مکان هایی که دانش آموزان دختر در آن وقت خود را به بطالت می گذرانند اتخاذ کرده و اجازه نخواهد داد تا دختران به باتلاق فحشا سوق داده شوند.

  به گزارش پارس به نقل از ایرنا، گزارش پلیس ترکیه حاکی از آن است که سن گرایش به فحشا در بین دختران دانش آموز در این کشور بشدت کاهش یافته است و به ۱۲ تا ۱۵ سال رسیده است.

  در این گزارش که در رسانه های ترکیه بازتاب گسترده ای داشت با تاکید بر کاهش روز افزون سن فحشا در بین دختران دانش آموز آمده است، با اقدامات صورت گرفته و اصلاح برخی اساسنامه ها، بخشنامه ها و مقررات موجود، مبارزه موثری با فحشا در جامعه ترکیه آغاز شده است.

  در این گزارش اضافه شده است، شعبه آسایش شهربانی ترکیه در دوره جدید اقدامات موثری را در نزدیکی مدارس و خوابگاه های دانش آموزان و یا مکان هایی که دانش آموزان دختر در آن وقت خود را به بطالت می گذرانند اتخاذ کرده و اجازه نخواهد داد تا دختران به باتلاق فحشا سوق داده شوند.

  براساس این گزارش، در آئین نامه کنونی مبارزه با بیماری های جنسی در ترکیه برای صاحبان مکان های مورد استفاده افراد مزبور نیز مجازات هایی در نظر گرفته شده است.

  ترکیه جامعه دانش آموز دانش آموزان رسانه پلیس دهنده دختران تکان فحشا
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها