• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37020

  مهم ترین عناوین خبری گروه" سیاسی" که در روز شنبه منتشر شده است موضوعاتی چون: سفر هیئتی از کمیسیون امنیت ملی به جزایر سه‌گانه، موج امید در مناطق زلزله‌زده بوشهر که نگاهشان به خلیج همیشه فارس است + تصاویر، یارانه‌ها ادامه پیدا خواهد کرد/ اگر در سن و سال آیت‌الله هاشمی بودم کاندیدا نمی‌شدم و… است

  به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهمترین عناوین خبری به شرح زیر است:

  یارانه ها ادامه پیدا خواهد کرد/ اگر در سن و سال آیت الله هاشمی بودم کاندیدا نمی شدم

  کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر در سن و سال آیت الله هاشمی بودم، خودم را نامزد انتخاباتی نمی کردم.

  سفر هیئتی از کمیسیون امنیت ملی به جزایر سه گانه


  نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سفر هیئتی از این کمیسیون به جزایر سه گانه در اوایل اردیبهشت سال جاری خبر داد.

   

  موج امید در مناطق زلزله زده بوشهر که نگاهشان به خلیج همیشه فارس است + تصاویر


  ساعت ۱۶: ۲۲ روز سه شنبه ۲۰ فروردین ماه بود که زلزله ای به قدرت ۶.۱ ریشتر شهرستان کاکی، بخش شنبه و روستاهای درویشی، باغان، احمد حاجی در استان بوشهر را لرزاند البته زلزله های دیگری نیز با قدرت پایین تر و پس لرزه های فراوانی مهمان چند روزه این مناطق بوده و است.

  اصلاح طلبان منتظر اعلام نظر خاتمی برای ورود به انتخابات هستند


  عضو حزب اعتماد ملی گفت: منتظر هستیم تا پایان فروردین ماه محمد خاتمی حضور خود در انتخابات را به عنوان نامزد اصلاح طلبان معلوم کند سپس درباره ورود به انتخابات تصمیم گیری کنیم.

  فشارهای دشمن ادامه دارد اما قطع خواهد شد/ لزوم زمینه سازی برای حضور مردم در عرصه های اقتصادی


  رئیس جمهور با بیان اینکه سفرهای نوروزی نشان داد در مجموع منابع مالی که در اختیار مردم است، قابل توجه است و باید کاری کنیم سرمایه به سمت سرمایه گذاری درازمدت برود، گفت: باید با تسهیلات مختلف، زمینه حضور مردم در عرصه های مختلف اقتصادی را فراهم آورد.

  سفر هیئتی از کمیسیون امنیت ملی به جزایر سه گانه


  نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سفر هیئتی از این کمیسیون به جزایر سه گانه در اوایل اردیبهشت سال جاری خبر داد.

  حضور در انتخابات بیانگر بصیرت و پشتیبانی از سیاست های جمهوری اسلامی است


  وزیر دادگستری، حضور مردم در انتخابات را بیانگر بصیرت، ولایت پذیری و پشتیبانی از سیاست های جمهوری اسلامی ایران دانست.

  آیت الله هاشمی اصلاح طلبان انتخابات زلزله سرمایه گذاری سه گانه کمیسیون امنیت ملی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی منابع مالی یارانه ها
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها