• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36978

  به گزارش پارس به نقل از فارس، محمد نبی حبیبی بعدازظهر امروز در دیدار با آیت الله مهمان نواز عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: اکنون احساس تکلیف ها در جامعه اصولگریان افزایش یافته و چه خوب است تا این احساس تعهدها به نیامدن به این عرصه معطوف شود.

  وی تاکید کرد: به طور حتم در صورت حضور چندین کاندیدای اصولگرا در انتخابات پیش رو شکست اصولگرایان حتمی است.

  حبیبی وحدت را راهکار پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دانست و افزود: از این رو باید اصولگرایان برای معرفی صرفاً یک نامزد انتخاباتی به نتیجه رسیده تا از توزیع آرا بین اصولگرایان در انتخابات پیش رو جلوگیری شود.

  دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه مؤتلفه، « یحیی آل اسحاق» را به عنوان نامزد مورد نظر خود به جبهه پیروان خط امام و رهبری معرفی کرده است افزود: ایشان دارای دکتری مدیریت استراتژیک بوده و علاوه بر تعلق به خانواده روحانیت و برادر شهید، چندین دهه در مسئولیت های اقتصادی مسئولیت داشته اند.

  وی در عین حال یادآور شد: بی گمان ما تابع خرد جمعی اصولگرایان هستیم و مجموعه اصولگرایان به همراه روحانیت به هر جمع بندی برسند ما تابع آن جمع بندی خواهیم بود.

  اصلاح طلبان اصولگرایان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری جامعه جبهه پیروان خط امام خانواده عضو مجلس خبرگان رهبری فرش یحیی آل اسحاق

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها