• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36969

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با یادآوری این‌که در شرایط فعلی امت اسلامی بیش از هر زمان نیاز به اتحاد و همدلی و همکاری دارد، بر این نکته که لازم است از اقدامات تفرقه افکنانه پرهیز شود، تاکید کرد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، آیت الله هاشمی رفسنجانی درمراسم عزاداری شهادت جانگداز بانوی دو عالم، ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا (س) ، که با حضور جمعی از روحانیون تهران و قم و اقشار مردم برگزار شد، مصائب و مظلومیت های وارده بر اهل بیت رسول گرامی اسلام به خصوص دختر و داماد گرامی پیامبر اسلام (ص) را یادآور شد و با اشاره به روزهای پایانی عمر پربرکت حضرت رسول (ص) گفت: آنچه بعد از پیامبر گرامی اسلام، امتش را آزرده کرده، بی وفایی ها و مظالم نسبت به اهل بیت ایشان بوده که باعث اختلاف در امت اسلام شد.

  وی افزود: در شرایط فعلی امت اسلامی بیش از هر زمان نیاز به اتحاد و همدلی و همکاری دارد و لازم است از اقدامات تفرقه افکنانه پرهیز شود.

  عضو مجلس خبرگان در بخش دیگری از سخنانش با توجه به شرایط امروز کشور و با تشریح فهرست وار مشکلات و معضلات، عقیدتی، اخلاقی، ا قتصادی، فرهنگی و سیاسی کشور، انتخابات آینده ریاست جمهوری را بسیار مهم خواند و گفت: در انتخابات آینده نیاز به مانور وحدت همه جانبه داریم تا بتوانیم با تحقق عملی حماسه سیاسی، زمینه های اجرایی حماسه اقتصادی را نیز ایجاد کنیم.

  هاشمی رفسنجانی با اشاره به توقعات به حق اقشار گوناگون جامعه و به خصوص جوانان از انقلاب و نظام اسلامی پس از سه دهه تصریح کرد: مردم مؤمن ایران، با استعدادهای تمدنی و تاریخی فراوان و ذخایر غنی مادی، جغرافیایی و انسانی بی نظیر، مستحق رفاه، پیشرفت و فعالیتی بیش از پیش هستند و امیدواریم با برگزاری انتخاباتی پرشور، باشکوه موردنظر رهبری معظم انقلاب توسط مجریان و ناظران و ایجاد رقابتی سالم و قانونی میان سلایق و گروه های سیاسی مختلف وفادار به قانون اساسی، فشارها و توطئه های دشمنان را خنثی و کید آنان را به خودشان باز گردانیم.

  آیت الله هاشمی رفسنجانی انقلاب انقلاب و نظام جامعه حضرت فاطمه زهرا حماسه سیاسی عضو مجلس خبرگان گروه های سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام مشکلات
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها