• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36958

  مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کاندیداتوری علی لاریجانی برای انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم تا هفته اول اردیبهشت مشخص می‌شود.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، « حسن زمانی» همچنین گفته است که اغلب افراد برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر حسب تکلیف اعلام آمادگی کرده اند، اما علی لاریجانی هنوز برنامه ای برای انتخابات ندارد.

  مشاور رئیس مجلس تصریح کرد: پیش از این قرار بود که رئیس مجلس تا پایان فروردین وضعیت کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری را تعیین تکلیف کند، اما با شرایط موجود این موضوع تا اوایل اردیبهشت مشخص می شود.

  زمانی در ادامه اظهار داشت با توجه به اینکه در حال حاضر افرادی نظیر آقایان باهنر و ابوترابی فرد برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرده اند، علی لاریجانی هنوز تصمیمی نگرفته است.

  وی در ادامه موضوع ساخت فیلم تبلیغاتی علی لاریجانی توسط مجید مجیدی را یک شایعه دانست و گفت: با توجه به اینکه رئیس مجلس هنوز برنامه ای برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ندارد، بنابراین طرح چنین موضوعاتی شایعه است.

  مشاور رئیس مجلس تاکید کرد: با توجه به اینکه علی لاریجانی رئیس قوه است، فعلا دلیلی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری نمی بیند؛ اما هنوز زمان برای اعلام آن وجود دارد.

  انتخابات انتخابات ریاست جمهوری رئیس مجلس رئیس مجلس شورای اسلامی ساخت فیلم علی لاریجانی مجید مجیدی کاندیداتوری وضعیت مشخص
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها