با اعلام کناره‌گیری قاضی دادگاه،

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 36889

  قاضی دادگاه بازنگری محاکمه حسنی مبارک امروز (شنبه) با اعلام کناره‌گیری خود از منصبش، از انتقال پرونده مبارک و متهمان کشتار تظاهرکنندگان مصری به دادگاه استیناف خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل ازایسنا، به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز عربی، مصطفی حسن عبدالله، قاضی جلسات بازنگری در محاکمه حسنی مبارک، رییس جمهور سابق مصر به همراه دو پسرش جمال و علاء به همراه حبیب العادلی، وزیر کشور وقت و شش تن از معاونانش به اتهام کشتار تظاهرکنندگان در انقلاب ۲۵ ژانویه و صدور گاز به اراضی اشغالی با قیمت بسیار پایین، از سمت خود استعفا کرد.

  مصطفی حسن عبدالله در نخستین جلسه از این جلسات عنوان داشت که به دلیل سختی هایی که در این مسیر می بیند، از سمت خود کناره گیری می کند.

  وی همان کسی است که حکم تبرئه ۲۴ تن از رهبران نظام مبارک درخصوص حمله نیروهای نظام وقت به تظاهرکنندگان در جریان انقلاب ۲۵ ژانویه که به پرونده" موقعة الجمل" مشهور است، صادر کرد که این مسئله خشم و ناراحتی بسیاری از شهروندان مصری را برانگیخت.

  دهها تن از خانواده های شهدا به همراه هواداران مبارک در برابر مقر آکادمی پلیس تجمع کردند که درگیری هایی نیز به وقوع پیوست.

  مبارک در جلسه امروز دادگاه در سلامت کامل حضور داشت.

  انقلاب حسنی مبارک خانواده های شهدا خشم رییس جمهور سلامت گاز مصر وزیر کشور دادگاه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها