جانشین وزیر دفاع:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 36658

  جانشین وزیر دفاع می‌گوید که ۵ ساله" مدار ژئو" را فتح خواهیم کرد. او معتقد است: فتح مدار ژئو در یک دوره معقول و شاید ۵ ساله، با تلاش همه متخصصان داخلی امکانپذیر است.

  به گزارش پارس ، سردار مجید بکایی جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به خبر تلاش ایران برای فتح مدار ژئو و زمان محقق شدن این اقدام گفت: اگر فکر می کنید که این کار تا شش ماه آینده انجام خواهد شد، باید بگویم نه چرا که این کار، کار بزرگی است.

  وی در این زمینه افزود: فتح مدار ژئو در یک دوره معقول شاید ۵ ساله با تلاش همه متخصصان امکانپذیر است.

  جانشین وزیر دفاع تصریح کرد: محقق شدن پروژه فتح مدار ژئو نشان دهنده دانش، فناوری و اراده ملی است و ما می توانیم مدار ژئو را فتح کنیم.

  سردار بکایی درباره اخبار منتشره درخصوص توافق ایران و عراق برای تجهیز ارتش این کشور نیز گفت: وزارت دفاع با همه دوستان ارتباط داشته و با آنها کار می کند و عراق نیز جزو دوستان ماست.

  وی همچنین با اشاره به دستاوردهای جدید این وزارتخانه، تأکید کرد: ما توانسته ایم به پیشرفت های خوبی دست یابیم که خیلی از این پیشرفت ها اعلام شده و وزرات دفاع همچون گذشته با قوت و قدرت در صحنه حضور خواهد داشت.

  جانشین وزیر دفاع با بیان اینکه دستاوردهای جدید وزرات دفاع در ادامه دستاوردهای گذشته خواهد بود، اظهارداشت: در زمان مناسب دستاوردهای جدید وزارت دفاع را اعلام خواهیم کرد.

  ایران ایران و عراق عراق فناوری وزارت دفاع وزارتخانه وزیر دفاع وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح فتح ژئو

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها