یادداشتی اختصاصی از عبدالله گنجی

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 365187

  باید منتظر بمانیم که آِیا هاشمی از ثمره روشنفکری خود ابراز برایت می کند یا به منتقدین حمله می کند و به نزدیکی خود به امام پناه می برد.

  پایگاه خبری تحلیلی «پارس»- اول اینکه در نظام جمهوری اسلامی هیچ کس به جرم بهایی بودن و عقیده های اینگونه تحت تعقیب قرار نمی گیرد مگر اینکه کسی بخواهد برای این انحراف اقدام اجتماعی یا تبلیغی کند و از انجا که بهایت از فرقه هایی است که بعداز اشنایی ایرانیان با غرب جدید به وجود آمد بخشی از پروژه اختلاف- استعمار است.

  وقتی ملاقات فائزه هاشمی مشمیز کننده است که وی را متعلق به بیت علمای شیعه و سر دمدارانان نظام بدانیم که فلسفه آرمانی حکومت را اتصال به حکومت موعود می دانند.امروز نه اینکه فایزه هاشمی از نطام عبور کرده(این را قبلا و بارها ثابت کرده است)بلکه عدول از مکتب تشیع و پناه بردن به زیست غربی است که باید محور این تحلیل قرار گیرد.پرستیز روشنفکری از اصحاب قدرت خواه و ثروت دوست قمپزی است که فقط از خودشان ساطح می شود.مشکل در مبانی اعتقادی است و اینکه هاشمی نه تذکر می دهد و نه ابراز برایت می کند خود داستان غم انگیزی  که نه در حکومت که در حوزه روحانیان مدعی اسلام و تشیع  خطرناک تر است.برخی مسولین نظام ،پدر ،همه برادران و همه فرزندانشان لباس روحانیت بر تن دارند . هاشمی در این سه سطح تنهاست و این خود میزان ریشه اعتقادی و جهت گیری های بنیادی خانواده را قابل فهم وتحلیل می نماید.این ملاقات  قدرت فهم و قضاوت نیروهای انقلاب را عینی تر و به تقوا نزدیکتر می کند وحجتهای انان برای رها کردن بغض های در گلو نشسته  را محیاتر می کند. باید منتظر بمانیم که آیا هاشمی از ثمره روشنفکری خود ابراز برایت می کند یا به منتقدین حمله می کند و به نزدیکی خود به امام پناه می برد.

  انقلاب پدر جرم شیعه نظام جمهوری اسلامی
  • ذوالقدر
   پاسخ

   نه اصلا گریه نکن عزیزم.غصه نخور بابایی باشه،شما که آیت الله هاشمی رفسنجانی را چند روز پیش انگلیسی خطاب کردین.خوب بهاییت هم که مال انگلیسی هاست. حالا دختر ایشان هم با دوستان بهاییش حشر و نشر دارد!!!! ای لعنت بر شما که بر خلاف دستور صریح امام و مقام معظم رهبری، همچنان تخم نفاق میافکنید و مردم انقلابی و متحد ایران متفرق و چند پاره کردید.خدا شما را رسوا و بدنام کند ای خوارج نهروان .آمین یا رب العالمین.

  • فاطمه_دانشجو
   پاسخ

   میگم تو برادر اکبر گنجی ملحد نیستی که دو کتاب پر از لجن علیه آیت الله هاشمی نوشت و مزدش را هم از سازمان موساد گرفت و تحلیلگر صدای امریکا شد؟؟

  • ناشناس
   پاسخ

   عقبماندگی هم حد و اندازه ایی دارد. انسان در انتخاب دین و دوست آزاد است اینرا بفهمیم

   • مریم صفایی

    زنده باشی

  • علی
   پاسخ

   میزان ای ملت است. جواب شماهارو همین چند وقت پیش مردم با رای دادن با ایت الله هاشمی دادن پس لطفا دست از تخریب اشان بردارید راه به جایی نمی برید

  • علی
   پاسخ

   اون کسی که توی نمازجمعه خطبه تجمل خواند ولی ... و از پسرانش طرفداری کرد تا مردم رو ... و فتنه 88 رو ...

  • مومنی
   پاسخ

   شاید قصد فایزه خانم تشویق دوستش به اسلام باشد????!!!!!بگذاریدخودش هم نظربدهد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها