• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36518

  عضو فقهای شورای نگهبان در دیدار با اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: ما اگر بوی انحراف از کسی احساس کنیم شبهه‌ای نداشته باشید که او را رد صلاحیت خواهیم کرد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس آیت الله مومن عضو مجلس خبرگان رهبری در دیدار با دبیرکل و برخی اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تعدد کاندیداهای صلاحیت دار قطعاً آرای مردم متدین را هم متشتت می کند اظهارداشت: نیروهای معتقد و وفادار به انقلاب اسلامی می توانند در سایه روحانیت به اجماع برسند و در این راه آیت الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی ۲ نفری هستند که می توانند در این باره کمک کنند.

  آیت الله مومن خطاب به اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: الحمدالله شما آقایان تشخیص دارید که باید در جهت همدلی و هماهنگی در بین نیروهای اصیل انقلابی و معتقد به نظام و ولایت گام بردارید و این مساله مورد خوشحالی و نشان از سلامت شما آقایان و اهل تشخیص درست بودن است.

  این عضو شورای نگهبان در ادامه سخنانش با تاکید بر اینکه نظارت در شورای نگهبان بر انتخابات شوراها و ریاست جمهوری و صلاحیت کاندیداها بسیار با دقت انجام می شود، اظهارداشت: ما اگر بوی انحراف از کسی احساس کنیم شبهه ای نداشته باشید که او را رد صلاحیت خواهیم کرد.

  آیت الله مومن در پایان خاطرنشان کرد: هم اکنون به لطف خداوند متعال جمع شورای نگهبان توجه خوبی دارند که هر جا بوی خلاف بیاید و صلاحیت احراز نشود صلاحیت را تایید نمی کنند؛ همه کسانی که نگرانی دارند خوب است بدانند که ما با کسی نه دعوا داریم و نه به کسی باج می دهیم.

  آیت الله مهدوی کنی اعضای شورای انتخابات انقلاب اسلامی حزب موتلفه اسلامی ریاست جمهوری سلامت شورای نگهبان عضو مجلس خبرگان رهبری صلاحیت

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها