احمدی نژاد:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 36433

  رئیس جمهور در جمع مردم شاهرود با بیان اینکه ملت ایران ملتی متعهد و یکپارچه است و از تمام حقوق خود با همه وجود دفاع می کند، گفت: اگر می خواهیم در حماسه سیاسی و اقتصادی موفق شویم باید کار را به دست مردم بسپاریم.

  به گزارش پارس به نقل ازر مهر، محمود احمدی نژاد عصر امروز در یکصد و چهارمین سفر استانی خود در جمع مردم شاهرود با اشاره به نزدیکی یازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری افزود: همه سلایق باید بیایند تا بتوان حماسه سیاسی را به پا کرده و دشمنان را برای همیشه از صحنه دور کنیم.

  وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: ایشان فرموده اند" حماسه سیاسی یعنی کار را به مردم بدهید آن موقع ببینید مردم چکار خواهند کرد همانطور که امام جنگ را به مردم داد پیروز شدند، مطمئن باشید مردم ظرف شش ماه بساط آمریکا را از منطقه برخواهند چید" .

  رئیس جمهور اظهار داشت: رهبری می فرماید" من یک رای دارم و کسی از آن اطلاعی ندارد" یعنی انتخابات مال مردم است وقتی مردم به صحنه می آیند مطمئنا تصمیم درستی خواهند گرفت به شرطی که اراده کنند و بعد به صحنه بیایند.

  احمدی نژاد تصریح کرد: اگر می خواهیم در حماسه سیاسی و اقتصادی موفق شویم باید کار را به دست مردم بسپاریم، رهبری متعلق به همه ملت است و همه مردم مورد عنایت رهبر هستند به بهانه اینکه ما بیشتر طرفدار رهبری هستیم عده ای را کنار نگذاریم همه سلایق باید بیایند تا بتوانیم حماسه سیاسی را به پا کنیم و دشمنان را برای همیشه از صحنه دور کنیم.

  دولت به تنهایی نمی تواند جامعه را بسازد

  رئیس جمهور تصریح کرد: دشمنان بدانند این ملت متعهد است و استفاده کامل از همه ظرفیت هسته ای در زمینه های گوناگون را می داند.

  احمدی نژاد اظهار داشت: ملت ایران ملتی متعهد و یکپارچه بوده و در همه صحنه ها ایستاده است و از تمام حقوق خود با همه وجود دفاع می کند و هرگز دشمنان نخواهند توانست این ملت را حتی یک قدم از مواضع خود به عقب نشینی وادار کنند.

  وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند" امسال سال حماسه اقتصادی است" گفت: به این دلیل ما باید از همه ظرفیتمان استفاده کنیم تا جهش حرکت داشته باشیم و این کار را خواهیم کرد.

  احمدی نژاد تصریح کرد: اما مگر دولت می تواند جامعه را به تنهایی بسازد، دولت مگر چقدر توان دارد، همه مردم باید به صحنه بیایند، ۷۶ میلیون انسان باید به صحنه بیایند چون دولت فقط دو میلیون نفر است، دولت باید راه را نشان دهد و به ملت اعتماد کند و با موانع روبرو شود و در برخی از بخش ها تا چند برابر گذشته دولت به مردم و ملت اعتماد کرده است.

  جوانان ما بمب اتم هستند

  رئیس جمهور ضمن بیان اینکه مسئله هسته ای بهانه است و ما نیاز به بمب نداریم اظهار داشت: اگر ایران بخواهد ما می توانیم دشمنان را پارو کنیم.

  احمدی نژاد با اشاره به اینکه همین جوانان شاهرود کافی هستند بمب اتم نمی خواهیم، تصریح کرد: همین جوانان شاهرودی بمب اتم هستند دشمنان از آنها می ترسند، البته متاسفانه ما دشمنانی هم در داخل و خارج از کشور داریم که باید امروز مملکتمان را بسازیم و به همراه دولت برای ایرانمان کار کنیم.

  شهرستان شدن بسطام تصویب شده است

  احمدی نژاد با بیان اینکه ۲۵۰ میلیارد تومان برای کشاورزی این استان تصویب شده است اظهار داشت: اگر این میزان را سهمیه بندی کنیم حدود ۱۰۰ میلیارد تومان آن به دامغان، شاهرود، بسطام و میامی می رسد.

  وی تصریح کرد: ۲۵۰ میلیارد تومان هم برای بخش های معدنی این استان گذاشته می شود که ۱۰۰ میلیارد آن قطعا به شاهرود می رسد.

  رئیس جمهور با بیان اینکه ذخایر اصلی معدنی کشور در استان سمنان است گفت: هنوز یک درصد ذخایر شاهرود به بهره برداری نرسیده است.

  احمدی نژاد در رابطه با شهرستان شدن بخش بسطام و بیارجمند تصریح کرد: ما علاقمند هستیم هر جا مردم تقاضایعمومی دارند با سیاست شرایط آن تقاضا را فراهم کنیم به شرط آنکه سر مسائل جزئی با هم دعوا نکنید.

  وی ضمن بیان اینکه شهرستان بسطام مصوب شد و مردم منتظر ابلاغ آن باشند، گفت: با شهرستان شدن بیارجمند هم موافق هستم اما با میامی باید تفاهم کنید و در عرصه سیاسی هم همین طور است.

  طرح جنگل ابر به زودی اجرا می شود

  احمدی نژاد گفت: در چند سفر گذشته ۴۸۲ مصوبه در شاهرود داشته ایم که ۱۷۸ عدد آنها تمام شده، ۲۲۲ مورد در دست اجرا و ۸۲ مورد هنوز اجرایی نشده است.

  وی تصریح کرد: برخی از جاده های شهرستان وضعیت خوبی پیدا کرده، جاده ابر هم گیر بزرگ محیط زیستی داشت که برطرف شده است و انشاء الله طرح آن اجرا خواهد شد.

  شهرستان شاهرود خاستگاه دانشمندان و تاریخ سازان

  رئیس جمهور با بیان اینکه خدا را شاکریم که یکبار دیگر توفیق زیارت مردم انقلابی و با معرفت و ولایت مدار شهرستان شاهرود را به ما عنایت فرمود افزود: بسطام، میامی، نردین، بیارجمند باید شهادت دهند که مردم این دیار در طول تاریخ نشان دادند که دلداده پیامبر عزیز بوده اند این مردم برای فرهنگ این سرزمین کارهای بسیاری انجام داده اند و این منطقه خاستگاه و مبداء دانشمندان و تاریخ سازان بسیاری بوده است.

  وی تصریح کرد: تاریخ هم حتی یک نقطه ضعف از این منطقه ثبت نکرده است و هر چه به ثبت رسانده برای مردم این دیار فایده دار بوده است.

  همه باید برای پیشرفت عدالت در جامعه تلاش کنند

  احمدی نژاد با تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: حضرت فاطمه (س) تجلی خدای مهربان بوده که محور کمال حق تعالی در ایشان است.

  رئیس جمهور اظهار داشت: حضرت فاطمه (س) به عنوان یک زن منشا همه خوبی ها و مجرای همه کمالات خداوند برای جامعه بشری است که در عمر کوتاه خود مشعل هدایت و قله کمال بود و با عنوان یک انسان کامل می درخشد.

  وی اضافه کرد: آنچه که از انسان می ماند سعی و تلاش است و برای پیشرفت و اجرای عدالت در جامعه تلاش شود تا حقوق انسان ها پایمال نشود.

  احمدی نژاد با بیان اینکه خدای متعال از بین تمام موجودات انسان را خلق کرده برای خودش تا با معرفت و ارزش های انسانی در جهان عصر و جهان جاویدان یک فرصت استثنایی برای انسان پدید آورد، بیان کرد: همه فرصت عمر در این دنیا نیست باید توشه ای برای یک حرکت جاویدان را فراهم کنیم که مقدمه آن حرکت در مسیر مهر ورزیدن برای خلق خدا و پیشرفت جامعه و حمایت از محرومان است.

  قله های عزت زیر پای ما است

  رئیس جمهور با بیان اینکه تلاش به دو دسته تقسیم می شود گفت: وقتی تلاش فقط برای خودمان باشد به این عالم وابسته می شویم اما همان کارها را اگر برای خدا و آخرت انجام بدهیم یعنی برای ذات تعالی انسان ها و جامعه کار شود همه اش ذخیره می شود برای آخرت ذخیره خواهد شد و راه خدا را به ما نشان خواهد داد.

  احمدی نژاد تصریح کرد: امروز ما در راه رسیدن به شجره طیبه ای مانند ایران هستیم و کشور ما با اشتغال و تجاوز بوجود نیامده است.

  وی با اشاره به اینکه ایران سند معتبری در تاریخ دارد و همیشه عزیز بوده است افزود: قله های عزت زیر پای ما است و در یک دوره ای بر اثر وجود حاکمان ناصالح، استعمارگران فرصت های زیادی را از ما گرفتند اما امروز ما می خواهیم به جایگاه خود برگردیم.

  رئیس جمهور در خاتمه با بیان اینکه کشور ما و مردم ما باید کاری کنند تا به الگوی ملت ها مبدل شوند اظهار داشت: در همین شاهرود زمانی دولت اشکانیان حکومت می کردند که به نسبت خودشان بسیار عالمانه عمل کردند و امروز هم ما باید سعی کنیم به جایگاه اصلی خود برگردیم.

  انتخابات تجاوز جامعه جنگل حقوق حماسه سیاسی سیاسی و اقتصادی محمود احمدی نژاد مقام معظم رهبری ملت ایران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها