• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36349

  " محمد رضا راه‌چمنی" در ارتباط با وضعیت اصلاح‌طلبان برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: ارزیابی بنده این است که" خاتمی" و" آیت‌الله هاشمی" کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نمی‌شوند.

  به گزارش پارس دبیر کل حزب وحدت و همکاری ملی در تحلیلی از توافق خاتمی و هاشمی بر سر یک کاندیدا خبر داد.
  " محمد رضا راه چمنی" در ارتباط با وضعیت اصلاح طلبان برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: ارزیابی بنده این است که" خاتمی" و" آیت الله هاشمی" کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نمی شوند.

  دبیر کل حزب وحدت و همکاری بیان کرد: احتمال اینکه هاشمی و خاتمی برسر یک کاندیدا به توافق برسند و به تبع توافق آنها از یک نامزد، اکثریت قابل توجهی از اصلاح طلبان از آن کاندیدا حمایت کنند، زیاد است.

  این فعال اصلاح طلب افزود: به طور طبیعی گزینه ای که زیر چتر حمایت هاشمی و خاتمی قرار گیرد، از شانس بیشتری برای پیروزی در انتخابات پیش رو برخوردار است و این دو رجل سیاسی به صورت غیر مستقیم در انتخابات نقش آفرینی می کنند.

  دبیر کل حزب وحدت و همکاری ملی در ارتباط با اظهار نظر برخی افراد مبنی بر حضور خاتمی در انتخابات ۹۲ بیان کرد: باتوجه به شناختی که از روحیات خاتمی دارم بعید می دانم وی در شرایط فعلی وارد عرصه انتخابات شود؛ ضمن اینکه به دفعات بیان داشته که تصمیمی برای کاندیداتوری در انتخابات را ندارد.

  آیت الله هاشمی اصلاح طلبان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری خاتمی quot هاشمی حمایت اظهار کاندیدای
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها