• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36303

  سخنگوی جبهه اصلاح طلبان گفت که در جلسه شورای مرکزی جبهه اصلاح طلبان مطرح شد سید محمد خاتمی به عنوان نامزد اول این جبهه معرفی شده است.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، مجید محتشمی با اعلام خبر تشکیل جلسه شورای مرکزی جبهه اصلاح طلبان در شب گذشته (چهارشنبه) با بیان اینکه شورای مرکزی جبهه اصلاح طلبان در این جلسه بر فرآیند انتخاب کاندیدای اصلح تاکید کرده است گفت: کماکان کاندیدای اول جبهه اصلاح طلبان محمد خاتمی است و در صورت استنکاف وی این جبهه از اجماع بین اصلاح طلبان پیروی می کند و در صورتی که موانعی بر این اجماع حاصل شود از کاندیدای اختصاصی خود که مصطفی کواکبیان است حمایت می کند.

  وی همچنین با اشاره به این که این جلسه با حضور اکثریت اعضاء تشکیل شد اظهار کرد: د راین جلسه همچنین بحث هایی پیرامون مسائل مهم کشور و به ویژه تحلیل نشست ایران با ۱+۵ در آلماتی قزاقستان مطرح شد.

  دبیر کل حزب آزادی در ادامه افزود: جبهه اصلاح طلبان به زودی بیانیه ای منتشر می کند و از عموم اصلاح طلبان سراسر کشور به ویژه در شهرهایی با جمعیت بالای یکصد هزار نفر دعوت به عمل می آورد تا در قالب طرح نهضت ثبت نام اصلاح طلبان در انتخابات شوراها شرکت گسترده کند.

  محتشمی در پایان با اشاره به این که شورای مرکزی اصلاح طلبان در این جلسه مقرر داشت به صورت هفتگی در ایام انتخابات بیانیه های تحلیلی انتخاباتی صادر کند افزود: شورای مرکزی همچنین تصمیم گرفت برگزاری کنگره بزرگ اصلاح طلبان برای ایجاد اجماع بر سر یک نامزد را به پس از ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در اواخر اردیبهشت ماه موکول کند.

  اصلاح طلبان اصلاح طلبان در انتخابات انتخابات انتخابات ریاست جمهوری ایران سید محمد خاتمی قزاقستان مصطفی کواکبیان جبهه کاندیدای

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها