• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36162

  بر اساس بررسی که صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) انجام داده است با وجود اینکه شرایط ظاهری زندگی کودکان آلمانی نسبت به دیگر کشورها بهتر است، اما بسیاری از آنها احساس بدبختی می کنند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، بر اساس بررسی صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) ، کودکان و نوجوانان آلمانی نسبت به بسیاری از کودکان دیگر کشورها بهتر زندگی می کنند، اما با این حال بسیاری از دختران و پسران آلمانی احساس بدبختی می کنند.

  بر اساس این بررسی، شرایط عمومی نسل جوان آلمان رو به بهبود است، اما از هر هفت جوان و نوجوان آلمانی یک نفر شرایط روزمره خود را متعادل تا منفی ارزیابی می کنند. به این ترتیب از این نظر کشور آلمان در بین ۲۹ کشور صنعتی دنیا در جایگاه ۲۲ قرار دارد. این در حالی است که چند سال پیش در جایگاه دوازدهم قرار داشت.

  بر اساس بررسی یونیسف، کودکان آلمانی از نظر شرایط زندگی ظاهری در جایگاه ششم و از نظر میزان رضایت از زندگی در جایگاه ۲۲ قرار دارد که شکاف زیادی بین این دو وجود دارد که این شکاف بزرگتر از دیگر کشورهای صنعتی است.

  در این تحقیق در ۲۹ کشور صنعتی از بیش از ۱۷۶ هزار کودک و نوجوان بین ۱۱ تا ۱۵ سال پرسشهایی انجام شد که در آلمان این تحقیق بین ۵ هزار کودک انجام شد.

  آلمان سازمان ملل متحد کودک و نوجوان کودکان کودکان و نوجوانان نسل جوان زندگی احساس آلمانی بدبختی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها