• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36085

  رئیس تشکل خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت، با بیان اینکه در تلاش هستیم در بعضی از استان ها تا قبل از ۲۶ فروردین، زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا فهرست نهائی را به نتیجه برسانیم، گفت: کاندیداهای آبادانی و پیشرفت باید برنامه موثری در حوزه شهری داشته باشند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، پرویز سروری در مورد آخرین اقدامات تشکل خدمتگذاران پیشرفت و آبادانی، برای حضور در چهارمین دوره انتخابات شوراها اظهارداشت: ساماندهی کل استان ها را به نتیجه رسانده ایم و در بعضی از استانها وارد مصادیق شده ایم.

  رئیس تشکل خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت، با اشاره به رایزنی های این تشکل اجتماعی با دیگر گروههای سیاسی، گفت: با گروهها و شخصیت های مختلف جلسات مستمری داشتیم و در حال بررسی های لازم برای اتخاذ تصمیم نهائی هستیم.

  نهائی شدن فهرست انتخاباتی برخی از استانها قبل از ۲۶ فروردین

  وی با بیان اینکه در تلاش هستیم در بعضی از استان ها تا قبل از ۲۶ فروردین یعنی زمان ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا فهرست نهائی را به نتیجه برسانیم، اذعان کرد: در مورد کلان شهر ها بخصوص تهران چنین الزامی وجود ندارد؛ چراکه این کار فرصت بیشتری می طلبد و نیازمند است با گروهها و مجموعه های مختلفی که نقش آفرین هستند رایزنی هایی صورت گیرد.

  هدفمان رسیدن به فهرست واحد و یا فهرست هایی با مشترکات حداکثری است

  سروری خاطرنشان کرد: در این دیدارها و رایزنی ها سعی داریم به یک فهرست واحد در درون جریان اصولگرایی برای انتخابات شوراها برسیم و اگر هم که این امر محقق نشد فهرست های انتخاباتی با مشترکات حداکثری بسته شود.

  کاندیداهای آبادانی و پیشرفت باید برنامه موثری در حوزه شهری داشته باشند

  وی همچنین با اشاره به ملاک های گزینش داوطلبان در فهرست انتخاباتی خدمتگذاران پیشرفت و آبادانی، تصریح کرد: داشتن صلاحیت های لازم سیاسی، اخلاقی و اعتقادی، داشتن مقبولیت و سوابق ارزشمند و برنامه ای که در حوزه مدیریت شهری آثار موثری داشته باشد، از جمله ویژگی هایی است که کاندیداهای خدمتگذاران پیشرفت و آبادانی باید دارا باشد.

  ضد فساد، فتنه و انحراف ویژگی فهرست انتخاباتی خدمتگزارن آبادانی و پیشرفت

  رئیس تشکل خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت، افزود: تلاشمان این است که یک لیست همگرا متشکل از یک تیم متوازن با تخصص های مورد نیاز شهری بدون رویکرد سیاسی از اصولگرایان ببندیم که ضد فتنه، انحراف و فساد است.

  سروری با بیان اینکه بخشی از لیست خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت را بانوان تشکیل می دهند، گفت: باتوجه به اینکه بانوان نقش تعیین کننده ای است سعی شده است از بانوانی که در زمینه شهری سوابقی دارند در لیست گنجانده شوند و درحال بررسی گزینه های مختلف هستیم.

  به گزارش خبرنگار مهر، خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی و برخی از چهرهای شاخص حوزه شهری تشکیل شده است.

  بنابراین گزارش یک نماینده از هر استان به همراه برخی از نمایندگان ادوار و چهره های شاخص جریان اصولگرایی از جمله مهدی چمران، غلامعلی حدادعادل و حسین مظفر، اسماعیل کوثری، مهرداد بزرپاش و پرویز سروری عضو شورای راهبردی این تشکل اجتماعی هستند و فارغ از تشکل و جناح سیاسی خود فعالیت خواهند کرد.

  اصولگرایان انتخابات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شاخص فتنه کلان شهر مجلس شورای اسلامی مهدی چمران پیشرفت آبادانی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها