• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36079

  عملیات اجرایی جاده تنکابن - الموت – قزوین با حضور رییس جمهور در دهستان ۳ هزار تنکابن آغاز شد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، محمود احمدی نژاد که برای شرکت در مراسم افتتاح علمیات ساخت جاده تنکابن – الموت - قزوین و بهره برداری از قطعه چهارم آزادراه تهران – شمال در حد فاصل مرزن آباد - چالوس به استان مازندران سفر کرده است، در بدو ورود به فرودگاه نوشهر، مورد استقبال استاندار و مقامات محلی قرار گرفت و بلافاصله به روستای یامدشت عزیمت کرد.

  رییس جمهور در هنگام ورود به روستای یامدشت مورد استقبال پرشور مردم این روستا قرار گرفت و برای دقایقی در اجتماع خودجوش مردم حضور یافته و به ابراز احساسات آنان پاسخ گفت و سپس با ذکر" یا زهرا" " یا مهدی" دستور آغاز عملیات اجرایی جاده تنکابن – الموت – قزوین را صادر کرد.

  احمدی نژاد در مراسم افتتاح عملیات ساخت این جاده با اظهار خشنودی نسبت به اینکه سفرش به استان مازندران با آغاز عملیات اجرای یک طرح بسیار بزرگ و تحول آفرین مصادف شده است، گفت: از گذشته های دور همواره ارتباط سهل و آسان بین جنوب و شمال رشته کوه های البرز جزء آرزوهای مردم بوده است و امروز که ارزش وقت و عمر انسان ها بسیار بالاتر از قبل است، نیاز به جاده های جدید و متناسب با شرایط روز بیش از پیش احساس می شود.

  رییس جمهور اظهار داشت: طبیعت زیبای مازندران در کنار مردم باصفا و مؤمن خطه شمال باعث شده مردم ایران علاقمند باشند که همه ساله برای دیدن این زیبایی ها و ملاقات با مردم این خطه به این منطقه سفر کنند، لذا لازم است راه های ارتباطی مناسب و با استانداردهای روز برای این منظور احداث شود.

  احمدی نژاد با اشاره به پیش بینی ۳ سال زمان برای ساخت این راه تصریح کرد: کار ساخت این جاده به بچه های دفاع مقدس سپرده شده است که برای کار شب و روز نمی شناسند و ان شاء الله با لطف خدا و یاری ائمه خیلی زودتر از زمان مقرر ساخته شده و به بهره برداری می رسد.

  رییس جمهور در پایان پیش رو بودن ایام فاطمیه را مورد اشاره قرار داد و از دست اندرکاران اجرای این پروژه خواست تا با ذکر" یازهرا" " یا مهدی" عملیات ساخت جاده را آغاز کنند و تا روزی که این جاده به بهره برداری می رسد حتی یک روز از پا ننشینند.

  استان مازندران ایام فاطمیه جاده دفاع مقدس رییس جمهور زهرا زیبایی طبیعت محمود احمدی نژاد مردم ایران
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها