• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36066

  کاخ سفید امروز چهارشنبه بودجه سال ۲۰۱۴ آمریکا را که از طریق افزایش مالیات افراد پول دار تا حد زیادی کسری بودجه ایالات متحده را کاهش می دهد، اعلام کرد.

  به گزارش پارس ، مهر به نقل از رویترز، از ویژگی های این بودجه می توان به کاهش هزینه ها به جای کاهش بودجه نهادهای مختلف اشاره کرد.

  بر اساس بودجه سال ۲۰۱۴ میلادی که توسط اوباما ارائه شده افرادی که درآمد سالانه آنها بیش از یک میلیون دلار است باید دست کم ۳۰ درصد از درآمد خود را به عنوان مالیات به دولت بپردازند.

  البته میزان درآمد افراد در سال بعد از کسر مبلغ اهدا شده به موسسات خیریه محاسبه می شود.

  پیش تر قرار بود تا دولت آمریکا از طریق کاهش بودجه، کسری خود را جبران کند؛ اما در بودجه جدید کسری از طریق کاهش هزینه ها و افزایش مالیات جبران می کند.

  به گزارش رویترز، افزایش مالیات در کنار کاهش هزینه ها موجب خواهد شد تا در سه سال آینده یعنی تا سال ۲۰۱۶ میلادی، کسری بودجه آمریکا به ۲.۸ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور کاهش بیابد.

  در ماه فوریه سال جاری میلادی اداره بودجه کنگره آمریکا میزان کسری بودجه در سال ۲۰۱۴ میلادی را ۵.۳ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور اعلام کرده بود.

  بر اساس این گزارش، کاخ سفید طرح کلی بودجه سال ۲۰۱۴ را منتشر کرده و قرار است ساعت ۱۵: ۱۵ به وقت گرینویچ امروز اوباما جزئیات کامل آن را منتشر کند.

  اوباما ایالات متحده بودجه پول دلار دولت آمریکا کاهش هزینه کسری بودجه کنگره آمریکا مالیات
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها