نائب رئیس فراکسیون روحانیون گفت‌:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 36057

  نائب رئیس فراکسیون روحانیون مجلس گفت: درباره علت مرگ ستار بهشتی، دستگاه قضایی پیگیری‌های لازم را انجام داده و موضوع در کمیسیون بررسی شده بود اما آقای مطهری معلوم نبود که با چه انگیزه و هدفی این موضوع را باردیگر در صحن علنی مجلس مطرح کرد.

  به گزارش پارس ، احمد سالک کاشانی در گفت وگو با فارس، با اشاره به جلسه امروز هیئت رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس گفت: هیئت رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس به منظور تنظیم برنامه سال ۹۲ فراکسیون امروز صبح نشستی را برگزار کرد که در این نشست چند موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت که از جمله آن می توان به تهیه و تنظیم تقویم کاری فراکسیون در سال جدید اشاره کرد که بر این اساس چند نشست فصلی با روحانیون پیرامون موضوعات مختلف و مبتلابه در سطح مجلس و جامعه از جمله امور فرهنگی در برنامه کاری فراکسیون قرار گیرد.

  وی افزود: موضوع دیگری که در جلسه امروز مورد بحث قرار گرفت بررسی مسائل در ارتباط با نشست های مشترک فراکسیون با مسئولین و شخصیت های حقیقی و حقوقی نظام بود که تقویمی نیز برای برگزاری این نشست ها تدوین شد.

  نایب رئیس فراکسیون روحانیون مجلس اظهار داشت: نکته دیگری که در جلسه امروز مورد بحث قرار گرفت صحبت های روز گذشته علی مطهری نماینده مردم تهران در صحن علنی مجلس بود که هیئت رئیسه فراکسیون شدیدا به مواضع و صحبت های علی مطهری معترض بود و این اعتراض امروز توسط سیدعلی طاهری (عضو هیئت رئیسه فراکسیون روحانیون) در نطق میان دستور وی این اعتراض منعکس شد.

  سالک ادامه داد: در کشوری که دارای حدود ۷۵ میلیون نفر جمعیت است طبیعی است که گاهی خطایی نیز صورت بگیرد و برای رسیدگی به این خطاها دستگاه های مربوطه مسئول هستند. در ارتباط با سوالی که آقای مطهری از وزیر کشور داشت (سوال در مورد علت مرگ ستار بهشتی) دستگاه قضایی پیگیری های لازم در مورد تخلف صورت گرفته در این باره را انجام داده اند و موضوع در کمیسیون بررسی شده بود اما آقای مطهری معلوم نبود که با چه انگیزه و هدفی این موضوع را باردیگر در صحن علنی مجلس مطرح کرد.

  وی تصریح کرد: در حقیقت آقای مطهری با این اقدام خود نظام را محاکمه کرد و با این اقدام خود آب به آسیاب دشمن ریخت و دشمنان و سایت های خارجی نهایت استفاده را از صحبت های وی بردند و به خصوص جمله ای که آقای مطهری گفت که نظام باید از خانواده ستار بهشتی عذرخواهی کند.

  نماینده مردم اصفهان در خانه ملت اظهار داشت: واقعا باعث تعجب است که شهید مطهری به آن بزرگواری اما فرزند وی (علی مطهری) مواضعی را اتخاذ می کند که دشمن را خوشحال می کند.

  اصفهان جامعه دستگاه قضایی صحن علنی مجلس عضو هیئت رئیسه مرگ نماینده مردم نماینده مردم تهران وزیر کشور هیئت رئیسه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها