قاضی‌پور در اخطاری به سران باکو:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 35964

  قاضی‌پور در اخطاری به سران باکو گفت: عهدنامه‌های ننگین ترکمانچای و گلستان را به تجدید نظر خواهیم گذاشت.

  به گزارش پارس به نقل ازایسنا، نادر قاضی پور در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و همچنین تسلیت به مردم بوشهر گفت: انشا الله در حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ما نمایندگان با همکاری سایر قوا سرباز خوبی برای نظام باشیم.

  وی در ادامه در اخطاری به سران باکو تصریح کرد: سران باکو اگر جلوی شرایط فعلی را نگیرند ما نمایندگان در مجلس عهدنامه ننگین و تحمیلی ترکمانچای و گلستان را به تجدید نظر خواهیم گذاشت. اگر آنها راست می گویند اجازه دهند الحاق ۱۷ شهر جدا شده از ایران اسلامی به همه پرسی اهالی آن منطقه گذاشته شود که قطعا همگی آنها به ایران اسلامی لبیک خواهند داد.

  این عضو کمیسیون صنایع و معادن با تاکید بر حمایت از حقوق کارگران خاطر نشان کرد: آقای رییس جمهور، از اقوام و فامیل های خود کارگر ساده پیدا می شود تا بپرسید که آیا با این حقوق می توانند تنها نان خشک و سیب زمینی تهیه کنند؟

  قاضی پور در ادامه خطاب به وزیر آموزش و پروش گفت: چرا آزمون استخدامی معلمین پیش دبستانی ها شرکتی برگزار نمی شود. آیا باید علیه شما به کمیسیون اصل نود شکایت کنیم؟ آن وقت با این اوصاف کاندیدای ریاست جمهوری هستید؟

  وی همچنین از جدا کردن دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران که ۲.۵ سال پیش ادغام شده بودند انتقاد کرد.

  نماینده مردم ارومیه با اشاره به خشکی دریاچه ارومیه تصریح کرد: متاسفانه هر روز شاهد مرگ تدریجی زیباترین دریاچه شور جهان هستیم و هیچ اقدامی برای بازیابی آن صورت نمی گیرد.

  قاضی پور در پایان به مشکلات حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و رسیدگی به مناطق محروم ارومیه را خواستار شد.

  ایام فاطمیه جلسه علنی جهان دانشگاه علوم پزشکی تهران دریاچه ارومیه ریاست جمهوری سیاسی و حماسه اقتصادی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مرگ

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها