سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 35887

  سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای کشور از آغاز روند برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از صبح امروز خبر داد و گفت: از ۲۶صبح فروردین ماه ثبت نام از داوطلبان آغاز و کلیه افراد می بایست طبق تبصره یک ماده ۴۵ با در دست داشتن مدارک لازم تا پایان روز اول اردیبهشت ماه اقدام به ثبت نام نمایند.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای کشور از آغاز روند برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از صبح امروز خبر داد.

  داود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و نایب رییس اول کمیسیون اصل نود اظهار کرد: طبق ماده ۴۵ قانون انتخابات از صبح امروز چهار شنبه ۲۱ فرودین ماه دستور شروع انتخابات شهر و روستا توسط وزیر کشور صادر و روند برگزاری انتخابات آغاز میگردد و سپس ۳۰ نفر از معتمدین هر بخش طبق تبصره یک ماده ۳۳ قانون انتخابات جهت تایید به هیات نظارت معرفی خواهند شد.

  وی افزود: هیات نظارت بخش حداکثر ظرف مدت ۵ روز با حضور نمایندگان ادارات ثبت احوال، آموزش و پرورش و جهادکشاورزی تشکیل و سپس آگهی ثبت نام از داوطلبان منتشر میگردد.

  نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی افزود: مطابق ماده ۳۴ قانون از روز پنج شنبه ۲۲ فروردین لغایت یک شنبه ۲۵ فروردین ماه اعضاء اصلی و علی البدل هیات اجرایی از میان معتمدان محلی انتخاب شده و مراتب طی صورت جلسه ای به ستاد انتخابات کشور ارسال خواهد شد.

  داود محمدی با اشاره به اینکه آخرین مهلت قانونی برای تشکیل هیاتهای اجرایی ۲۵ فروردین ماه خواهد بود افزود: از ۲۶صبح فرودین ماه ثبت نام از داوطلبان آغاز و کلیه افراد می بایست طبق تبصره یک ماده ۴۵ با در دست داشتن مدارک لازم تا پایان روز اول اردیبهشت ماه اقدام به ثبت نام نمایند.

  آموزش و پرورش انتخابات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قانون نماینده مردم قزوین در مجلس شورای وزیر کشور ثبت آغاز فروردین هیات

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها