• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35792

  علی اکبر ولایتی تاکید کرد: ضایعه از دست دادن جمعی از اهالی خونگرم منطقه دشتی برای حقیر که چند صباحی پیش، از نزدیک شاهد احساسات پاک، صمیمی و سرشار از محبت و وفاداری مردم آن دیار به انقلاب و نظام اسلامی بودم، بسی غم انگیزتر است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، متن کامل پیام علی اکبر ولایتی بدین شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  انا لله و انا الیه راجعون

  حضرت آیت الله صفایی بوشهری

  نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محترم بوشهر

  حادثه تاسف بار زلزله در منطقه دشتی و ضایعه از دست دادن جمعی از اهالی خونگرم و بزرگوار آن منطقه برای حقیر که چند صباحی پیش، از نزدیک شاهد احساسات پاک، صمیمی و سرشار از محبت و وفاداری مردم آن دیار به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بودم، بسی غم انگیزتر است. اینجانب این حادثه تالم بار را حضور حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری، حضرتعالی، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، استاندار و مسئولین زحمتکش استان و مردم عزیز و گرانقدر استان بوشهر، به ویژه خانواده های داغدار تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال، برای بازماندگان صبر و بردباری مسالت می نمایم و امیدوارم که مردم مسلمان، بزرگوار و متدین ایران اسلامی مانند گذشته به یاری هموطنان مصیبت زده خود در استان بوشهر بشتابند.

  علی اکبر ولایتی

  مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل

  استان بوشهر امام جمعه انقلاب انقلاب و نظام خانواده علی اکبر ولایتی مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری نماینده ولی فقیه ولی فقیه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها