به گزارش پارس به نقل از شیعه آنلاین، این مقام امنیتی در این باره گفت: " محمود الصرخی" معروف به" سید حسنی" روحانی نمای شیعه مدعی دیدار با امام زمان (عج) که حدود سه سال پیش ناپدید و مدتی در محل نامعلومی پنهان شده بود، چند ماهی است مجددا در شهرهای جنوبی عراق ظاهر شده و هوادارانش به تخریب مراجع شیعه به ویژه آیت الله سیستانی می پردازند.

وی ادامه داد: هواداران" الصرخی" که از اعضای حزب منحله بعث عراق به شمار می رفت، تلاش می کنند که آیت الله سیستانی را مرجع تقلیدی ایرانی و غیر عراقی معرفی کنند تا از این طریق از محبوبیت او در میان شهروندان عراقی کاسته شود.

این منبع امنیتی در کربلا اظهار کرد: " الصرخی" و هوادارانش حدود سه هفته پیش، پس از درگیر شدن با ساکنان بومی یکی از شهرهای جنوبی عراق، از این شهر طرد شدند و به کربلا آمدند و در این شهر استقرار یافتند. آنان پس از ورود به کربلا، برنامه ریزی برای حمله به حرم مطهر سید الشهداء (ع) را آغاز کردند و طی این مدت چندین بار قصد این کار را داشتند که ما پس از اطلاع یافتن از این امر، از نوری مالکی نخست وزیر عراق درخواست کمک کردیم. او هم یک گردان نیروی مجهز و آموزش دیده به کربلا اعزام کرد و حدود دو هفته ای است که در نقاط مختلف کربلا مستقر شده اند تا در صورت اقدام هواداران" الصرخی" ، فورا طرح حمله آنان به حرم را خنثی کنند.