/ ریاست جمهوری فردی پرتحرک می خواهد

به گزارش پارس ، حجت الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با فارس با اشاره به برخی اخبار ضد و نقیض درباره کاندیداتوری آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات آتی ریاست جمهوری، گفت: آنچه تاکنون درباره آقای هاشمی قطعی به نظر می رسد عدم کاندیداتوری ایشان در انتخابات است.

وی با بیان اینکه هاشمی تدبیر دارد و تدبیر او اجازه کاندیداتوری در انتخابات را نمی دهند، اظهار داشت: بخشی از دوستان نزدیک به آقای هاشمی گفته اند که به دنبال فردی نزدیک به هاشمی هستند و در حقیقت حضور خود آقای هاشمی را کاملا منتفی می دانند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه « هاشمی رفسنجانی حال و انگیزه ریاست جمهوری را ندارد» ، افزود: ریاست جمهوری افراد پرتحرک و جوان را می طلبد نه افراد مسن.

ابراهیمی در عین حال تاکید کرد: جریان فتنه و اصلاحات می خواهد مجدداً هاشمی را قربانی مطامع خود کند و از وی به عنوان ابزار سیاسی استفاده کنند اما انتظار این است که آقای هاشمی چنین اجازه ای به اصلاح طلبان ندهند.

وی افزود: اصلاح طلبان برای تفرقه در جبهه اصولگرایی به دنبال کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی هستند و به خوبی می دانند که هیچ نامزد اصلاح طلبی نمی تواند مورد وثوق همه اصلاح طلبان باشد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در پایان گفت: بعید می دانم در صورت کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی، مردم به وی اقبال داشته باشند و انشاالله که خود آقای هاشمی هم به این موضوع آگاه باشد.