حجت‌الاسلام ابراهیمی گفت‌:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 35214

  عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه هاشمی حال و انگیزه کاندیداتوری را ندارد، تاکید کرد فتنه‌گران برای تفرقه بین اصولگرایان می‌خواهند هاشمی را قربانی مطامع سیاسی خود کنند.

   

   

  / ریاست جمهوری فردی پرتحرک می خواهد

  به گزارش پارس ، حجت الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با فارس با اشاره به برخی اخبار ضد و نقیض درباره کاندیداتوری آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات آتی ریاست جمهوری، گفت: آنچه تاکنون درباره آقای هاشمی قطعی به نظر می رسد عدم کاندیداتوری ایشان در انتخابات است.

  وی با بیان اینکه هاشمی تدبیر دارد و تدبیر او اجازه کاندیداتوری در انتخابات را نمی دهند، اظهار داشت: بخشی از دوستان نزدیک به آقای هاشمی گفته اند که به دنبال فردی نزدیک به هاشمی هستند و در حقیقت حضور خود آقای هاشمی را کاملا منتفی می دانند.

  عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه « هاشمی رفسنجانی حال و انگیزه ریاست جمهوری را ندارد» ، افزود: ریاست جمهوری افراد پرتحرک و جوان را می طلبد نه افراد مسن.

  ابراهیمی در عین حال تاکید کرد: جریان فتنه و اصلاحات می خواهد مجدداً هاشمی را قربانی مطامع خود کند و از وی به عنوان ابزار سیاسی استفاده کنند اما انتظار این است که آقای هاشمی چنین اجازه ای به اصلاح طلبان ندهند.

  وی افزود: اصلاح طلبان برای تفرقه در جبهه اصولگرایی به دنبال کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی هستند و به خوبی می دانند که هیچ نامزد اصلاح طلبی نمی تواند مورد وثوق همه اصلاح طلبان باشد.

  عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در پایان گفت: بعید می دانم در صورت کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی، مردم به وی اقبال داشته باشند و انشاالله که خود آقای هاشمی هم به این موضوع آگاه باشد.

  آیت الله هاشمی رفسنجانی اصلاح طلبان اصولگرایان انتخابات انتخابات آتی ریاست جمهوری جامعه روحانیت مبارز ریاست جمهوری فتنه هاشمی رفسنجانی هاشمی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها