پرونده ۴۶ متهم بانک صادرات به دادگاه انقلاب رسید

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 34987

  رییس شعبه اول دادگاه انقلاب گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده فساد بزرگ مالی، پرونده ۴۶ متهم بانک صادرات برای رسیدگی به این شعبه ارسال شده است.

  به گزارش پارس ، قاضی ناصر سراج در گفت وگو با ایسنا، درباره ادامه رسیدگی به پرونده فساد بزرگ مالی گفت: با برگزاری جلسات متوالی به پرونده فساد بزرگ مالی، حکم صادر شد که با اعتراض برخی محکومان، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال و در نهایت حکم اعدام چهار نفر از محکومان از جمله مه آفرید امیرخسروی تایید شد.

  وی افزود: طبق روال قانونی پس از تایید حکم در دیوان عالی کشور، دادسرای عمومی و انقلاب تهران مسوول اجرای احکام پرونده فساد سه هزار میلیارد تومانی است.

  سراج همچنین یادآور شد: در ادامه رسیدگی به پرونده فساد بزرگ مالی، پرونده ۴۶ متهم بانک صادرات برای رسیدگی به شعبه اول دادگاه انقلاب فرستاده شده است.

  قاضی سراج که از سوی رییس قوه قضاییه به عنوان قاضی رسیدگی کننده به پرونده مهدی هاشمی نیز تعیین شده است، در مورد تعیین وقت رسیدگی به این پرونده به ایسنا گفت: تا روز برگزاری دادگاه در این باره حرفی نمی زنم و هر موقع که وقتی برای رسیدگی تعیین شود از طریق روابط عمومی قوه قضاییه موضوع اطلاع رسانی خواهد شد.

  بر اساس این گزارش، پیش از این عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران اعلام کرد: در پرونده فساد بزرگ مالی، در مجموع ۲۳ کیفرخواست صادر شد که ۱۱ مورد آن در دادگاه رسیدگی شد و آخرین کیفرخواست در مورد پرونده بانک صادرات با ۴۶ متهم است.

  انقلاب دیوان عالی کشور روابط عمومی عباس جعفری دولت آبادی قوه قضاییه مهدی هاشمی دادگاه رسیدگی پرونده متهم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها