• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34983

  عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت از تصمیم جدی فراکسیون برای اعلام کاندیداتوری لاریجانی خبر داد.

  اسماعیل جلیلی در گفت و گو با خبرنگار  پارس با اشاره به اینکه فراکسیون رهروان ولایت به جمع بندی نهایی درخصوص کاندیدای ریاست جمهوری رسیده است، گفت: فراکسیون به زودی" علی لاریجانی" را به عنوان کاندیدای خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری معرفی خواهد کرد.

  جلیلی در پاسخ به اینکه آیا لاریجانی نیز درباره این موضوع اعلام آمدگی کرده است؟ نیز بیان کرد: البته فراکسیون به این نتیجه رسیده و مذاکرات با لاریجانی به صورت جدی پیگیری می شود.

  نماینده مردم مسجد سلیمان درباره وضعیت اصولگرایان برای حضور در انتخابات پیشرو نیز گفت: تعدد کاندیداها از جمله مشکلات اصولگرایان است که با نزدیک شدن به زمان انتخابات این مشکل نیز حل خواهد شد.

  جلیلی درباره حضور احتمالی" هاشمی رفسنجانی" نیز اظهار کرد: در صورت حضور وی در انتخابات شرایط برای اصولگرایان تغییر می کند و چیدمان گروه ها متفاوت خواهد شد هر چند که خود آقای هاشمی در این خصوص هنوز اظهار نظر نکرده اند اما از رفتارهای سیاسی ایشان مشخص است که یا ایشان یا آقای خاتمی در انتخابات آینده شرکت خواهند کرد.

  اصولگرایان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری حضور در انتخابات ریاست جمهوری علی لاریجانی مسجد مشکلات نماینده مردم هاشمی رفسنجانی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها