قشقاوی گفت:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 34954

  معاون کنسولی و پارلمانی وزارت امور خارجه گفت: طرف سعودی باید به طور رسمی و فنی به این مسئله پاسخ دهد که علت اصلی این ماجرا عمدی بوده یا به دلایل دیگری رخ داده است، بنابراین باید دلیل اصلی این مسئله کاملا روشن شود.

  به گزارش پارس ، " حسن قشقاوی" معاون کنسولی و پارلمانی وزارت امور خارجه در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران با اشاره به درگذشت دو بانوی زائر ایرانی در فرودگاه جده گفت: سر کنسولگری ما در جده از آغاز این ماجرا تاکنون پیگیر بوده و با طرف سعودی در حال بحث و گفتگو است.

  وی ادامه داد: در خصوص این حادثه طرف سعودی باید به طور رسمی و فنی به این مسئله پاسخ دهد که علت اصلی این ماجرا عمدی بوده یا به دلایل دیگری رخ داده است، بنابراین باید دلیل اصلی این مسئله کاملا روشن شود.

  معاون کنسولی و پارلمانی وزارت امور خارجه افزود: اگر نیاز به بررسی بیشتری برای مشخص شدن علت این حادثه باشد، وزارت امور خارجه و نمایندگی ما در جده از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهد کرد چرا که خانواده این عزیزان و افکار عمومی به شدت خواستار پیگیری جدی این حادثه هستند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: ما تا مشخص شدن علت اصلی این حادثه به پیگیری های خود ادامه خواهیم داد و آخرین اخبار در خصوص علت فوت این دو بانوی زائر ایرانی در اختیار افکار عمومی و خانواده این عزیزان قرار خواهد گرفت.

  حسن قشقاوی خانواده فرودگاه فوت معاون وزارت امور خارجه علت طرف فنی سعودی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها