• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34892

  در پی این حمله، درگیری های شدیدی میان گروه های تروریستی و ارتش سوریه درگرفت که در نتیجه ی آن تعداد زیادی از این تروریست ها به هلاکت رسیدند و ارتش موفق شد به صورت کامل بر این مقام تسلط یابد. همچنین مقداری اسلحه و مهمات نیز کشف و ضبط شد.

  به گزارش پارس به نقل از شیعه نیوز، روز گذشته گروه های تروریستی بار دیگر، تمام تلاش خود را در منطقه ی داریا نزدیک مقام حضرت سکینه (سلام الله علیها) به کار گرفتند تا ارتش سوریه را در این منطقه شکست داده و بر آن تسلط یابند.

  تروریست ها پیشتر مناره ها و گنبد حرم حضرت سکینه (سلام الله علیها) را هدف قرار داده و آسیب هایی به دیواره های آن وارد کرده بودند. ارتش سوریه ده ها بمب را که مسلحان در حیاط و داخل مقام کار گذاشته تا از پیشروی ارتش جلوگیری کنند، را کشف و ضبط کردند.

  منابع محلی اعلام کردند: گروه های تروریستی هیچگاه نیت خود را در این حملات پنهان نکرده و بارها اعلام کردند که قصد آنها ویرانی کامل این مقام شریف است.

  در پی این حمله، درگیری های شدیدی میان گروه های تروریستی و ارتش سوریه درگرفت که در نتیجه ی آن تعداد زیادی از تروریست ها به هلاکت رسیدند و ارتش موفق شد به صورت کامل بر این منطقه تسلط یابد. همچنین مقادیری اسلحه و مهمات نیز کشف و ضبط شد.

  ارتش سوریه شیعه کشف و ضبط گروه های تروریستی مقام حمله حضرت ناکامی تروریست سکینه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها